Chata Mokrý Lom

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0501

Pronájem chaty Mokrý Lom - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavený 2-pokojový bungalov resp. jeho polovina pro 5 osob na kraji obce. Obytná místnost. Oplocená zahrada s ovocnými stromy. KOUPÁNÍ ve vodní nádrži Římov 3 km. ZNAČENÉ CYKLOTRASY. TURISTIKA v Novohradských horách. TIP NA VÝLET: Technická památka Buškův hamr u Trhových Svin. CENA od 7.749,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavený 2-pokojový bungalov resp. jeho polovina (45 m2) pro 5 osob na kraji obce. Vstup do místnosti (15 m2), která je vybavena stolem, židlemi, rozkl. gaučem pro 2 osoby, TV, Hi-Fi věží (CD, kazeta) a kamny. Obytná místnost (28 m2) je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, TV, 3 lůžky a 2 křesly. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V kuch. koutě neteče teplá voda. Koupelna s vanou a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Na oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za 50,-Kč/výměna/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mokrý Lom je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mokrý Lom

Vesnička Mokrý Lom leží asi 3 km od vodní nádrže Římov na řece Malši, ca. 18 km jižně od Českých Budějovic. Mírně zvlněná krajina je vhodná k vycházkám do přírody, cykloturstice nebo k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na vodní nádrži Římov (3 km). Tenisové kurty v Římově (3 km). Jízda na koni v Nesměni (5 km). Restaurace a nákupy v Ločenicích (2 km). Turistické cíle: Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Žumperk (pevnost), Nové Hrady (hrad), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (historický střed města, Černá věž), Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mokrý Lom

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Mokrý Lom Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mokrý Lom nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace