Chata Mojné

7 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 16 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0618

Pronájem chaty Mojné - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 8-pokojová rodinná vila (180 m2) pro 16 osob. Obytná místnost. 2 kuchyně. 7 ložnic. ZAHRADA: BAZÉN (Ø 8 m, hloubka 1,4 m), travnatá plocha pro míčové hry, RUSKÉ KUŽELKY. Dále k dispozici: STOLNÍ TENIS, ŠIPKY. KOUPÁNÍ ve Zlaté Koruně 6 km. TIP NA VÝLET: hora Kleť s rozhlednou. CENA od 17.724,-Kč/objekt/týden.

8-pokojová rodinná vila (180 m2) pro 16 osob v obci. Přízemí: Chodba. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, el. konvice a malý jídelní kout. 4 ložnice: 1/ 2 lůžka, 2/ 2 lůžka, 3/ 3 lůžka, 3/ 3 lůžka. Samostatné WC. Koupelna s vanou (bojler 250 l). 1. patro: Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem a TV+SAT; vstup na balkon. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar a el. konvice. 3 ložnice: 1/ manželská postel, 2/ manželská postel a lůžko, 3/ lůžko a rozkl. gauč pro 1 osobu. Samostatné WC. Koupelna s vanou (bojler 170 l). 2. patro (podkroví): místnost se stolním tenisem a šipkami. V mezipatře vstup na terasu s posezením. Topení na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici bazén (Ø 8 m, hloubka 1,4 m), travnatá plocha pro míčové hry, ruské kuželky, houpačky, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kuchyně 2x: el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 16,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mojné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mojné

Vesnička Mojné leží mezi známými jihočeskými městy České Budějovice a Český Krumlov. Okolní krajina je jako stvořená k cykloturistickým výletům, turistice, houbaření nebo k navštívení mnoha historických pamětihodností. Koupání ve Zlaté Koruně (6 km). Tenisové kurty (0,3 km) a rybaření (1 km) v místě. Jízda na koni ve Velešíně (5 km) nebo Srníně (8 km). Krytý bazén, squash, posilovna v Českém Krumlově (9 km). Restaurace v Černicích (1 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: Karlova Koruna (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol Blanského lesa, lanovka, rozhledna, hvězdárna), Český Krumlov (historické centrum, zámek, památka zapsána v UNESCU), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Rožmberk (hrad), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Holašovice (lidová architektura, památka zapsaná v UNESCU), Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Římov (poutní místo), Žumperk (pevnost), Lipenská přehrada.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mojné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mojné: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mojné Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mojné nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace