Chata Mlynčeky

4 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 9361a

Pronájem chaty Mlynčeky - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 6-pokojová chata pro 10 osob v chatové osadě v lese. KRBOVÁ MÍSTNOST. Obytný pokoj: KRB. Kuchyň. 4 ložnice. U chaty: posezení, RUSKÉ KUŽELKY. KOUPÁNÍ na TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI ve Vrbově 13 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ: Bachledova dolina 18 km. CENA od 15.176,-Kč/objekt/týden.

6-pokojová chata (cca 105 m2) pro 10 osob v chatové osadě v lese. Přízemí: Krbová místnost. WC. V prvním patře se nachází obývací pokoj (18 m2) s krbem, sedací soupravou, TV+SAT a jídelním koutem. Kuchyň: plynový sporák, lednička, kávovar. Balkón. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Dvoulůžková ložnice (8 m2). Ve druhém patře se nacházejí 3 ložnice: 1/(15 m2) s válendou a patrovou postelí, 2/ (12 m2) se 3 lůžky, 3/ ( 10 m2) se dvěma samostatnými lůžky. Plynové vytápění.Společenské hry k dispozici. Parkování u chaty nebo v garáži. Na pozemku (250 m2) je ohniště s posezením a grilem, ruské kuželky.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, kávovar
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky, ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Sk/ lůžko a výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Sk

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Mlynčeky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Mlynčeky

Chatová osada v lese v CHKO u klidné obce Mlynčeky ve východní části Vysokých Tater, 6 km od Kežmarku (možnot koupání v rybnících, tenis, posilovna, nákupy, restaurace). Značené turistické chodníky a cyklotrasy. Turistická centra v okolí: Tatranská Lomnica (20 km, minigolf, tenis), Smokovec (26 km, tenis, stolní tenis). Termální lázně Vrbov (13 km – koupaliště, minigolf, rybaření). Krytý bazén, posilovna v Popradě (19 km) a na Štrbském Plese. Tenis a kuželky v Tatranských Matliárech. Jízda na koni a půjčovna kol ve Velké Lomnici (12 km). Jízda na koni ve Velké Lomnici (10 km). Pamětihodnosti v Levoči, Kežmarku, zřícenina Spiš. Krápníkové a ledové jeskyně Dobšiná a Belianská, Slovenský ráj, sjíždění řeky Dunajec. Nákupy a restaurace v místě 0,5 km od chaty.

Lázně v okolí

Termální koupaliště Vrbov 11 km. Termální lázně Vyšné Ružbachy 25 km.

Lyžování v okolí

2 vleky 400-700 m od chaty. Lyžařská centra s lyž. školou, servisem a půjčovnou: Tatranská Lomnica 20 km: 5 vleků/ 5 středě těžkých až těžkých sjezdovek/ 9,8 km (960 - 2120 m n. m. Smokovce 26 km: 7 vleků/ 6 lehkých až středně těžkých sjezdovek/ 9,6 km 950 - 1480 m n. m. sáňkařská dráha s osvětlením. Bachledová Dolina 20 km: 3 vleky/ 3 lehké až středně těžké sjezdovky/ 2,3 km v 973 - 1075 m n. m. Ždiar 23 km: 9 lehkých až středně těžkých sjezdovek/ 6,5 km v 925 - 1057 m n. m. Cca 50 km tratí pro běh na lyžích.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Mlynčeky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Mlynčeky: Chata Střední Slovensko, Chata Vysoké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Mlynčeky Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Mlynčeky nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace