Apartmán Meziluží

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0343c

Pronájem apartmánu Meziluží - podrobný popis

3 apartmány v 1. patře (příkřejší schody) bývalé zemědělské usedlosti na konci malé osady se zvláštním vchodem. Apartmán C: 2-pokojový apartmán (40 m2) pro 2+2 osoby. Obytný pokoj s kuchyňským a sedacím-jídelním koutem (rozkládací gauč pro 2 děti), krbovými kamny a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač a el. konvice. Ložnice se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem a WC – bojler 120 l.
Pro všechny apartmány společné: Z větší části oplocený pozemek (10000 m2), na němž jsou dvě posezení, přenosný gril a ohniště k dispozici. Oplocené parkování. Za usedlostí se taktéž nachází malý rybníček – možnost koupání (v případě nedostatku vody koupání omezeno). Majitel obývá přízemí a dvůr – má samostatný vchod.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady částečné
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Meziluží je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Meziluží

Malá osada Meziluží leží v nádherných, ale pro mnohé stále ještě nepoznaných Novohradských horách, 8 km jihozápadně od Nových Hradů. Novohradské hory nabízejí jedny z nejlepších podmínek pro cykloturistiku a také turistiku v republice. Koupání u objektu v malém jezírku, v Horní Stropnici (6 km) nebo v okolních rybnících do 10 km. Tenisové kurty, posilovna, půjčovna horských kol a rybaření v Nových Hradech (11 km). Restaurace a nákupy v Horní Stropnici (6 km). Turistické cíle: přírodní rezervace Hojná Voda, Žofínský prales, Červené blato a Terčino údolí s tvrzí Cuknštejn; hrad a barokní kostel v Nových Hradech, tvrz Žumberk se stálou výstavou nábytku, Třeboň, České Budějovice, zámek Hluboká nad Vltavou, klášter Zlatá Koruna, hrad Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod, Český Krumlov (památka UNESCO), výlety do Rakouska (lázeňské městečko Harbach, Weitra).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Meziluží

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Meziluží: Apartmán Jižní Čechy, Apartmán Třeboňsko, Apartmán Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Meziluží Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Meziluží nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace