Chalupa Martinice v Krkonoších

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 8 osob
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0773

Pronájem chalupy Martinice v Krkonoších - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 5-pokojová místně typická chalupa pro 8 osob na kraji obce. Obytná kuchyně: KRB. 3 ložnice. Společenská místnost: KRBOVÁ KAMNA. Terasa. Zahrada. KOUPÁNÍ v rybníku 0,5 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Bozkovské dolomitové jeskyně. LYŽOVÁNÍ: v místě 0,5 km, Benecko 10 km. CENA od 12.558,-Kč/objekt/týden.

5-pokojová místně typická chalupa (200 m2) pro 8 osob na kraji obce. Chodba. V obytné kuchyni (50 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, jídelní kout, sedací souprava, krb, TV+SAT a Hi-Fi věž. 2 ložnice: 1/ průchozí (15 m2) se 2 lůžky, 2/ (15 m2) se 2 lůžky. Koupelna s vanou, pračkou a uzavřeným WC – bojler 160 l. Součástí koupelny je také sauna. Z chodby vedou do podkroví příkré schody, kde se nachází společenská místnost (65 m2) s 2 sedacími soupravami, krbovými kamny, TV+SAT a Hi-Fi věží. Na společenskou místnost navazuje o 3 schůdky ponížený malý kuchyňský kout (el. konvice) se sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví se dále nachází ložnice (30 m2) se 4 lůžky. El. topení. Nekuřácký objekt. Za chalupou je na terase k dispozici zahradní nábytek a neoplocená zahrada (1450 m2) s ohništěm. Garáž pro 1 automobil. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za 50,-Kč/lůžko/výměnu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 8,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Martinice v Krkonoších je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Martinice v Krkonoších

Obec Martinice v Krkonoších leží v jižní části Krkonoš asi 3 km jižně od Jilemnice. Přírodní krásy Krkonoš i historické památky v okolí nabízejí spoustu možností, jak využít čas, pro zde strávenou dovolenou. V okolí jsou výborné podmínky k turistice i cykloturistice, v zimě pak blízkost sjezdovek ocení lyžaři. Koupání v rybníku (0,5 km) v místě. Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Jilemnici (3 km). Jízda na koni ve Vítkovicích (15 km). Golf v Semilech (20 km). Nákupy a restaurace (0,3 km) v místě. Turistické cíle: krásy Krkonoš (Sněžka - 1602 m n. m., Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, atd.), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – roubené domy), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (hrad).

Lyžování v okolí

v místě (0,5 km) 1 vlek. Benecko (10 km) (610-970 m. n. m.): 10 vleků, délka sjezdovek: 2,5 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 50 km běžeckých tras, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Vítkovice (14 km) (733-860 m. n. m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 4,6 km, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží a lyžařská škola. Herlíkovice (15 km) (540-1019 m. n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 27 km běžeckých tratí, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Špindlerův Mlýn-Svatý Petr (25 km) (715-1315 m n. m.): 3 lanovky, 5 vleků, délka sjezdovek: 13,5 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 29 km běžeckých tratí, snowboarding, bobová a sáňkařská dráha, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko první kategorie v ČR.

Lázně v okolí

Janské Lázně (26 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Martinice v Krkonoších

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Martinice v Krkonoších Položit dotaz

Vloženo: 16.3.2008

Dobry den,
rada bych se zeptala, zda objekt lezi u hlavni frekventovane silnice, zda je objekt a zahrada oplocena.

Dekuji za odpoved.

Kamila Gezelle
Chalupa 0773 Martinice v Krkonoších neleží u frekventované silnice. Zahrada chalupy není oplocená.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace