Chalupa Markoušovice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0623

Pronájem chalupy Markoušovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nová, komfortně vybavená 4-pokojová chalupa pro 8 osob. Plně vybavená obytná kuchyně: KACHLOVÁ KAMNA. 3 ložnice. ZAHRADA: nafukovací BAZÉN (Ø 3 m, hloubka 0,75 cm), posezení, pískoviště, houpačka. KOUPALIŠTĚ v Trutnově 10 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Babiččino údolí u Ratibořic. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

Nová, komfortně vybavená 4-pokojová chalupa (100 m2) pro 8 osob v obci. Zádveří. Chodba s kamny. V obytné kuchyni (30 m2) je k dispozici el. sporák (sklokeramická deska se 4 plotýnkami, trouba, odsavač par), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, el. konvice, kachlová kamna, TV+SAT a jídelní kout. Samostatné WC. Odkládací místnost s umyvadlem, pračkou a ledničkou s mrazícím boxem. Schodiště do 1. patra. 1. patro: 3 ložnice: 1/ (16 m2) s manželskou postelí, lůžkem, TV a rádiem (možnost dětské postýlky), 2/ (14 m2) s manželskou postelí a TV, 3/ (22 m2) s manželskou postelí, lůžkem, TV, rádiem (možnost dětské postýlky). Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. Topení na dřevo. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (900 m2) se nachází nafukovací bazén (Ø 3 m, hloubka 0,75 cm), venkovní posezení s krbem, pískoviště a houpačka pro děti. V zadní části pozemku se nachází další rekreační chalupa. Neoplocené parkování u objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a dřeva.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Markoušovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Markoušovice

Vesnička Markoušovice leží na okraji CHKO Broumovsko asi 20 km jihovýchodně od Krkonoš. Místo je ideální především k odpočinku, houbaření, vycházkám do přírody, cykloturistice, ale také k výletům za historickými krásami východních Čech. Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash, bowling v Trutnově (10 km). Jízda na koni v Ratibořicích (20 km). Rybaření ve Velkých Svatoňovicích (3 km). Golf v Mladých Bucích (17 km). Restaurace v Batňovicích (4 km), nákupy v Úpici (6 km). Turistické cíle: skalní města Adršpašsko-teplické skály, Ostaš a Broumovské stěny, srub čs. opevnění v Odolově nebo pevnost v Dobrošově, klášter v Broumově, Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, Jiráskův Hronov (muzeum slavného spisovatele), pevnost Josefov u Jaroměře, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, barokní špitál Kuks, Krkonoše.

Lázně v okolí

Janské Lázně (25 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Markoušovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Markoušovice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Broumovsko, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Markoušovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Markoušovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace