Chata Ľubeľa

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0644

Chata na víkend


Pronájem chaty Ľubeľa - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Kvalitně vybavený 3-pokojový dřevěný srub pro 6 osob. Obytná kuchyně: KRB. 2 ložnice. ZAHRADA. KOUPÁNÍ na termálním koupališti v Bešeňové 10 km nebo v AQUAPARKU TATRALANDIA 18 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. TIP NA VÝLET: Svätý Kríž (dřevěný kostel). LYŽOVÁNÍ 3 km. CENA od 16.198,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně vybavený 3-pokojový dřevěný srub (80 m2) pro 6 osob v zahradě ubytovatele. Vstup do stylové obytné kuchyně, která je vybavena jídelním koutem, krbem, TV, el. sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou a el. konvicí. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 150 l. Příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) s dvojlůžkem, lůžkem; vstup na balkon, 2/ (23 m2) se 3 lůžky. Topení: dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a houpací lavice. Oplocené parkování. Majitel vlastní psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ľubeľa je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ľubeľa

Obec Ľubeľa leží v podhůří Nízkých Tater, asi 14 km od Liptovského Mikuláše. Oblast Liptova je ideální pro turisty, cykloturisty, milovníky vody, koupání a vodních sportů a zároveň pro ty, kteří mají rádi historické památky a odpočinek. Koupání: Bešeňová (10 km) – termální koupaliště, aquapark Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (18 km), vodní nádrž Liptovská Mara – pláž v Liptovském Trnovci (20 km) – jachting, půjčovna loděk, minigolf. Tenisové kurty ve Svätom Kríži (7 km). Posilovna, squash a krytý bazén v Liptovském Mikuláši (14 km). Jízda na koni v Pavčině Lehotě (18 km). Rybaření na Liptovské Maře (5 km). Nákupy (0,3 km), restaurace v Malatínách (4 km). Turistické cíle: Svätý Kríž (dřevěný kostel), Havranok (archeologická lokalita keltské kultury), Demänovská dolina (krasové jeskyně), Vlkolinec a Pribylina (skanzeny lidové architektury), horské túry na Chabanec, Križské sedlo, Chopok a Ďumbier, do Prosiecké a Kvačianské doliny.

Lázně v okolí

Bešeňová (10 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (16 km): léčba ženských onemocnění. Liptovský Ján (24 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v Dúbravě (3 km). Opalisko-Závažná Poruba (23 km) (600 – 1050 m. n. m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 30,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Skipark Ružomberok (20 km) (567 - 1209 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 10,6 km, náročnost lehká až těžká. Chopok sever: Záhradky, Otupné, Biela Púť (32 km) (950 – 1872 m. n. m.): 6 lanovek, 11 vleků, délka sjezdovek: 21,1 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 38 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ľubeľa

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Ľubeľa Položit dotaz

Vloženo: 23.11.2009

Dobrý večer,
Chtěla jsem se zeptat, jestli je možno se ubytovat na méně než týden v období silvestra. A na kolik by to cenově vyšlo.
děkuji za odpověď. Marie Koblihová
Vážená paní Koblihová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Ľubeľa č. 0644.
Chata je na Silvestra (26.12.09 - 2.1.10) stále k dispozici.
Zkrácený termín v hlavní sezóně bohužel není možný.
Cena: 26.936,- Kč/objekt/týden.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na
bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 17.3.2008

Objekt se nachází na samotě nebo je v blízkosti obytného domu majitele
Jak uvádí popis chaty 0644 Ľubeľa, nachází se tento objekt v zahradě ubytovatele tzn. že u domu majitele.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace