Chata Ľubeľa

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0643

Chata na víkend


Pronájem chaty Ľubeľa - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízený 3-pokojový srub pro 8 osob. Obytná kuchyně: KRBOVÁ KAMNA. 3 ložnice. 2 koupelny. ZAHRADA: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ na termálním koupališti v Bešeňové 10 km nebo v AQUAPARKU TATRALANDIA 18 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ 3 km. CENA od 10.297,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízený 3-pokojový srub (60 m2) pro 8 osob v zahradě ubytovatele. V obytné kuchyni (15 m2) je k dispozici jídelní kout, krbová kamna, TV, el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. Ložnice (11 m2) se 2 lůžky. Z obytné kuchyně vedou příkré schody do podkroví. Tam se nacházejí 2 ložnice: 1/ (9 m2) se 3 lůžky, 2/ (12 m2) se 3 lůžky; vstup na balkon. Koupelna s vanou a WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na neoplocené zahradě (300 m2) jsou k dispozici šipky, posezení, přenosný gril, ohniště a rybníček se pstruhy (po dohodě s majitelem možno rybařit - za poplatek). Neoplocené parkování. Majitel vlastní psa.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za poplatek 50,-Sk/výměna/lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ľubeľa je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ľubeľa

Obec Ľubeľa leží v podhůří Nízkých Tater, asi 14 km od Liptovského Mikuláše. Oblast Liptova je ideální pro turisty, cykloturisty, milovníky vody, koupání a vodních sportů a zároveň pro ty, kteří mají rádi historické památky a odpočinek. Koupání: Bešeňová (10 km) – termální koupaliště, aquapark Tatralandia (tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (18 km), vodní nádrž Liptovská Mara – pláž v Liptovském Trnovci (20 km) – jachting, půjčovna loděk, minigolf. Tenisové kurty ve Svätom Kríži (7 km). Posilovna, squash a krytý bazén v Liptovském Mikuláši (14 km). Jízda na koni v Pavčině Lehotě (18 km). Rybaření na Liptovské Maře (5 km). Nákupy (0,3 km), restaurace v Malatínách (4 km). Turistické cíle: Svätý Kríž (dřevěný kostel), Havranok (archeologická lokalita keltské kultury), Demänovská dolina (krasové jeskyně), Vlkolinec a Pribylina (skanzeny lidové architektury), horské túry na Chabanec, Križské sedlo, Chopok a Ďumbier, do Prosiecké a Kvačianské doliny.

Lázně v okolí

Bešeňová (10 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Lúčky (16 km): léčba ženských onemocnění. Liptovský Ján (24 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v Dúbravě (3 km). Opalisko-Závažná Poruba (23 km) (600 – 1050 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, 31 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, půjčovna lyží, skiservis. Ružomberok (20 km) (567 – 1209 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 11,4 km, náročnost středně těžká, 12 km běžeckých tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Jasná-Zahrádky (32 km) (950 – 2024 m n. m.): 8 vleků, 3 lanovky, délka sjezdovek: 23,2 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyží, lyžařské školy a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ľubeľa

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Ľubeľa Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Ľubeľa nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace