Chata Líska

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0426

Pronájem chaty Líska - podrobný popis

3-pokojová chata (52 m2) pro 4-6 osob na kraji obce nedaleko lesa. Zádveří. Obytná místnost (20 m2) je vybavena gaučem (možnost spaní pro 2 osoby), jídelním koutem, krbovými kamny a TV. V kuchyni (6 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička a el. konvice. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Z obytné místnosti vedou příkré schody do 1. patra (snížený strop), kde se nacházejí dvě ložnice: 1/ průchozí (8 m2) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby; vstup na balkon, 2/ (6 m2) se 2 lůžky. El. topení nebo na tuhá paliva. Na oploceném pozemku (200 m2) je k dispozici pergola s posezením, přenosný gril a ohniště. Za poplatek lze vypůjčit 4 horská kola a kanoi. 1 kolo – 100,-Kč/den, kanoe – 300,-Kč/den.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pozemek je ohrazen
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Líska je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Líska

Obec Líska leží na hranicích Lužických hor a Labských pískovců, ca. 20 km východně od Děčína. Zdejší zvlněná krajina je ideální k vycházkám do přírody, cykloturistice i výletům do okolí. Koupání, tenisové kurty v České Kamenici (4 km). Krytý bazén v Děčíně (20 km). Rybaření v okolí (do 5 km). Restaurace v místě (0,2 m), nákupy v České Kamenici (4 km). Turistické cíle: krásy Labských pískovců – Pravčická brána, soutěsky Kamenice (sjíždění Kamenice na pramicích), Kyjovské údolí, Jetřichovické stěny, skalní hrady Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny; zámky v Benešově nad Ploučnicí, České Kamenici a Děčíně, Loreta v Rumburku, Sklářské muzeum v Kamenickém Šenově, Hornické muzeum v Jiřetíně pod Jedlovou, Muzeum Českého Švýcarska v Krásné Lípě.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek (0,2 km) v místě. Jiřetín pod Jedlovou (13 km) (500-774 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,3 km, částečné umělé zasněžování, večerní osvětlení, 18 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Líska

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Líska: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Líska Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Líska nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace