Chalupa Liptovská Osada

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0853

Chata na víkend


Pronájem chalupy Liptovská Osada - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová dřevěnice pro 4-5 osob v tiché ulici. Kuchyně. 2 ložnice. Koupelna. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, ohniště. KOUPÁNÍ v Thermalparku Bešeňová 27 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE (výšlapy na Salatín, Veľkú Chochuľu, Chopok). TIP NA VÝLET: Vlkolinec (skanzen - památka UNESCO). CENA od 7.791,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 2-pokojová dřevěnice (55 m2) pro 4-5 osob v zahradě vedle domu majitele v tiché ulici. Vstup do kuchyně (16 m2), ve které je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička a kachlová kamna se sporákem na tuhá paliva. Mikrovlnná trouba a el. konvice na vyžádání na místě u majitele. Obytná ložnice (25 m2) s jídelním stolem, židlemi, 2 lůžky a rozkl. gaučem (1,5 lůžka). Malá průchozí ložnice do koupelny (8 m2) s rozkl. gaučem (1,5 lůžka) a TV. Koupelna s vanou a WC – bojler 120 l. Nekuřácký objekt. El. přímotopy. Na oplocené zahradě (300 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Zahrada je spoluužívána s majitelem. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička a kachlová kamna se sporákem na tuhá paliva. Mikrovlnná trouba a el. konvice na vyžádání na místě u majitele
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chalupy Liptovská Osada je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chalupě Liptovská Osada.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Liptovská Osada

Obec Liptovská Osada leží uprostřed lesů mezi pohořími Velká Fatra a Nízké Tatry asi 17 km jižně od Ružomberoku. Nekonečné lesy lákají k turistice, horské cykloturistice, houbaření a sbírání lesních plodů. Koupání v Thermalparku Bešeňová (27 km). Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, squash, jízda na koni v Ružomberoku (17 km). Rybaření na řece Váh (17 km). Nákupy (0,2 km) a restaurace (1 km) v místě. Turistické cíle: Nízké Tatry (horské túry na Salatín, Prašivou, Kozí Chrbát, Veľkou Chochuľu, Veľkou Hoľu, Chabanec a dále na Chopok a Ďumbier (nejvyšší hora Nízkých Tater - 2046 m n. m.); skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Likavský hrad, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, Korytnica – pramen známé minerální vody, Bánská Bystrica, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Liptovská Osada

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Liptovská Osada: Chalupa Střední Slovensko, Chalupa Nízké Tatry, Chalupa Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Liptovská Osada Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Liptovská Osada nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace