Chalupa Liptovská Kokava

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0962

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Liptovská Kokava - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nově zrekonstruovaná a stylově zařízená místně typická 3-pokojová dřevěnice pro 4 osoby v obci. Obytná místnost s KAMNY. Kuchyně. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, krb, gril, kotlík na guláš. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ v Liptovském Jáně 18 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Podbánské 12 km. CENA od 7.546,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná a stylově zařízená místně typická 3-pokojová dřevěnice (70 m2) pro 4 osoby v obci. Chodba. Obytná místnost (23 m2) je vybavena gaučem, stolem, židlemi, kamny a TV. V kuchyni (10 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, sporák na tuhá paliva a jídelní kout. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. V podkroví (úzké schody, snížené stropy) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a čb TV; vstup na balkon a 2/ (15 m2) se 2 lůžky. Topení: el. přímotopy a dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici venkovní posezení, venkovní krb, gril a kotlík na guláš. Možnost úschovy kol a lyží. Oplocené parkování. V objektu jsou povoleny jen malá psí plemena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Pribylině (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Liptovská Kokava je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Liptovská Kokava

Podhorská vesnička Liptovská Kokava leží v západní části Vysokých Tater, asi 9 km severovýchodně od Liptovského Hrádku. Místo je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, náročnější cykloturistiku i výlety do okolí. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jánu (18 km) nebo v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (25 km). Tenisové kurty v Liptovském Hrádku (10 km). Krytý bazén na Podbanském (12 km). Jízda na koni v Pribylině (3 km). Restaurace v Pribylině (3 km). Nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: krásy Vysokých Tater (plesa např. Hincovo, Modré, Popradské, Štrbské, vodopády Kmeťov a Skok, doliny např. Račková, Tichá, Mengusovská, Velká a Malá studená, Koprová, Velická; lanovka na Lomnický štít); Belianská a Važecká jeskyně, Skanzen lidové architektury v Pribylině, archeologický skanzen Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, krasové jeskyně v Demänovské dolině.

Lázně v okolí

Štrbské Pleso (30 km): léčba dýchacích cest.

Lyžování v okolí

V místě 1 vlek (0,5 km). Podbánské (12 km) (950 - 1000 m n.m.) - 3 vleky, délka sjezdovek: 1,3 km, náročnost lehká, 50 upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Štrbské pleso (30 km) (1400 – 1840 m.n.m.):3 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 7,3 km, snowboarding, 16 km upravovaných běžeckých tratí. Další zimní střediska se nacházejí ve Starém Smokovci a v Tatranské Lomnici.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Liptovská Kokava

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Termální koupaliště v Liptovském Jánu (18 km), aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše (25 km), krytý bazén na Podbanském (12 km)
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Pribylině (3 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Liptovském Hrádku (10 km)
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Liptovská Kokava: Chalupa Střední Slovensko, Chalupa Vysoké Tatry, Chalupa Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Liptovská Kokava Položit dotaz

Vloženo: 16.4.2012

Dobrý den
Ráda bych se zeptala zda by bylo možno pobyt prodloužit o dva dny(místo od soboty do soboty,tak od čtvrtka do soboty) a o kolik by se zvýšila cena.A zda jsou ještě volné termíny druhou polovinu srpna?
Předem děkuji za odpověď
Kateřina Pyciaková
Vážená paní Pyciaková, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0962 Liptovská Kokava. Během srpna je chalupa volná v termínu od 4.8.2012 do 18.8.2012. Chalupa se pronajímá pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Možný je také 14denní pobyt. Jiná délka pobytů není možná. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 28.11.2011

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda-li je již naplněna kapacita této chalupy v letní sezóně, popř. jaké termíny máte ještě volné?

Děkuji, s pozdravem Bulířová Pavlína.
Vážená paní Bulířová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Liptovská Kokava č. 0962.
Letní termny jsou zatím volné.

Cena: 9.702,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

V případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na
bezplatné lince 800 101 127.
Zobrazit všechny dotazy


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace