Chata Lipnice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1213

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Lipnice - podrobný popis

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (40 m2) pro 4 až 5 osob v chatové osadě přímo u rybníka Podřezaný. Veranda. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven 2 křesly, gaučem (přistýlka pro 1 osobu), kuchyňským a jídelním koutem, kamny, TV, DVD přehrávačem a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (4 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a hrnec na pečení. Samostatné WC s umyvadlem. V chatě se nenachází koupelna! Ke sprchování se používá zahradní sprcha před chatou (přívod studené i teplé vody). Z obytného pokoje vedou příkré schody do podkrovní ložnice (16 m2), která je závěsem rozdělena na 2 opticky oddělené části. V každé části se nacházejí 2 lůžka. Topení: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na zahradě (částečně tvoří hranici živý plot, částečně rybník, částečně je zahrada neoplocená) (200 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Vypůjčit lze laminátovou pramici. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 500 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Cepu (2,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lipnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lipnice

Vesnička Lipnice leží v krásné lesnaté přírodě CHKO Třeboňsko asi na půlce cesty mezi městy Třeboň a Nové Hrady. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku, místní lesnatá krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Koupání na rybníku Podřezaný (přímo u chaty) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (8 km). Krytý bazén, squash, tenisové kurty, jízda na koni a posilovna v Třeboni (13 km). Možnost rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 10 km). Nákupy a restaurace v Cepu (2,5 km) nebo v Třeboni (13 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál), Chlum u Třeboně (zámek), Nové Hrady (hrad), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO).

Lázně v okolí

Třeboň (13 km):

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lipnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Podřezaný (přímo u chaty) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (8 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (13 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (13 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lipnice: Chata Jižní Čechy, Chata Třeboňsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lipnice Položit dotaz

Vloženo: 15.3.2014

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možno na rybniku chytat ryby a jestli tam nějaké jsou a jestli by byl možný nástup 15.9-19.9.2014 Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Vážený pane Šeliga,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1213 Lipnice. Rybaření na rybníku u chaty je zakázáno. Jedná se o chovný rybník. Chatu bohužel pouze na 4 noci pronajmout nelze. Chata se pronajímá výhradně v týdenních turnusech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.

 

Vloženo: 31.1.2014

žádám o info jak je to s rybařením u chaty Lipnice -Třebonsko Děkuji

Vážený pane Tuhý,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1213 Lipnice. Na rybníku u chaty Lipnice je rybaření zakázáno. Jedná se o chovný rybník.

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace