Chata Libuň - Březka

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0223

Pronájem chaty Libuň - Březka - podrobný popis

Jednoduše starším nábytkem zařízená 2-pokojová chata (60 m2) pro 4 osoby u lesa. Vstup do koupelny s vanou a WC přes odkládací místnost v přízemí (není přístupná z chaty). V patře malá kuchyňka s el. vařičem (2 plotýnky), ledničkou, el. konvicí, překapávačem. Ložnice (6 m2) s 2 válendami. Obývací ložnice (24 m2) s jídelním koutem, 2 válendami, TV+SAT; přístup na verandu (9 m2) s posezením. Topení tuhými palivy, el. přitápění. Pozemek (400 m2) částečně oplocený živým plotem s posezením, grilem, houpačkou. Jedno parkovací místo.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky, utěrky a povlečení s sebou. Povlečení je možné zapůjčit na místě 50,- Kč/ lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 hod. / 8.00 - 10.00 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,- Kč/osoba/ den, vratná kauce 2000,- Kč, spotřeba energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Libuň - Březka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Libuň - Březka

Chatová osada Březka leží v blízkosti skalního města Prachovské skály (4 km) - brány CHKO Český ráj. Pískovcové věže, jeskyně, soutěsky jsou oblíbeným cílem turistů a horolezců. Značené cyklotrasy. V okolí je mnoho známých hradů a zámků. Koupání v rybníce s písečnou pláží, občerstvením, minigolfen, půjčovnou loděk a stolním tenisem, možnost rybaření v Jinolicích (1 km). Jízda na koni, půjčovna jízdních kol a vybavení pro horolezce, restaurace v Prachově (4 km). Golf v Semilech (25 km). Plavecký bazén, tenis, nákupy v Jičíně (8 km). Vyhlídkové lety v Ostružně u Jičína. Nákupy v Libuňi (3 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Libuň - Březka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Libuň - Březka: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Libuň - Březka Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Libuň - Březka nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace