Chalupa Libín

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0505

Pronájem chalupy Libín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chaloupka pro 4 osoby na kraji obce s travnatým dvorkem. Obytná kuchyně: KACHLOVÁ PEC. Zastřešené venkovní posezení. K zapůjčení LOĎKA a JÍZDNÍ KOLA. KOUPÁNÍ v rybníku 0,5 km. Značené CYKLISTICKÉ STEZKY. TIP NA VÝLET: lázeňské město Třeboň, zámek Hluboká. CENA od 8.127,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová malá chaloupka (ca. 45 m²) pro 4 osoby na kraji obce s travnatým dvorkem (200 m²). Předsíň. Obytná kuchyně (20 m²) je vybavena plynovým vařičem (2 hořáky), ledničkou s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, el. konvicí, kachlovou pecí, TV, kazet. magnetofonem a lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Ložnice (18 m²) s lůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kazet. magnetofonem. Vytápění na tuhá paliva. Na oploceném dvoře je k dispozici zastřešené venkovní posezení, šipky, přenosný gril. K zapůjčení také společenské hry, loďka (300,-Kč/týden), 4 jízdní kola (1 kolo/50,-Kč/den). 1 oplocené místo pro parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady uzavřený dvorek
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení možno pronajmout za 50,-kč/týden/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Libín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Libín

Tichá vesnička Libín leží v krásné krajině jižních Čech obklopena rybníky, asi 9 km západně od Třeboně. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale i k projížďkám na kole (značené cyklistické trasy) a vycházkám do přírody. Koupání v okolních rybnících (od 0,5 km). Tenisové kurty v místě (0,4 km). Krytý bazén, posilovna, rybaření v Třeboni (9 km). Jízda na koni (6 km) ve Vraníně. Restaurace v Domaníně (4 km), nákupy v Třeboni (9 km). Turistické cíle: historická města Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), České Budějovice, Český Krumlov (památka UNESCO), Jindřichův Hradec, Tábor, zámek Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, hrad Nové Hrady, Chýnovská jeskyně.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Libín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Libín Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Libín nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace