Chalupa Lampertice

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 10 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0416

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Lampertice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Velká prostorná chalupa pro 10 osob v obci ve východních Krkonoších, ca. 15 km severně od Trutnova. KOUPALIŠTĚ v Trutnově 15 km. 2 OBYTNÉ MÍSTNOSTI, 2 KUCHYNĚ, 4 LOŽNICE. STOLNÍ TENIS. TURISTIKA. HORSKÁ CYKLISTIKA. Výlety do Polska. LYŽOVÁNÍ v ŽACLÉŘI 8 km. CENA od 11.368,-Kč/objekt/týden.


Velká prostorná chalupa (200 m2) pro 10 osob u silnice v obci. Přízemí: Chodba. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím koutem, TV+SAT; přístup na terasu. V kuchyni (8 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Samostatná jídelna pro 6 osob (13 m2). Ložnice (10 m2) se 2 lůžky. Ložnice (12 m2) se 3 lůžky. Koupelna s vanou a WC – bojler 160 l. Samostatné WC. 1. patro: Vchod na velkou terasu. Průchozí obytná místnost (20 m2) je vybavena sedacím koutem, TV+SAT. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Ložnice (10 m2) se 2 lůžky. Ložnice (12 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. El. topení. Na ohrazeném pozemku (600 m2) je k dispozici stolní tenis, venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady dřevěná ohrada
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 2 kuchyně: el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lampertice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lampertice

Malá vesnička Lampertice leží ve východní části Krkonoš, ca. 15 km severně od Trutnova. Nejvyšší české hory Krkonoše (národní park 400 km2) jsou protkány řadou turistických i cyklistických stezek, v zimě jsou zde nejlepší lyžařské podmínky v republice. Koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, rybaření v Trutnově (15 km). Jízda na koni v Křenově (8 km). Golf v Mladých Bucích (20 km). Restaurace v Žacléři (5 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: krásy Krkonoš – Sněžka (1602 m n. m.), Mumlavský a Pančavský vodopád, prameny Labe, prameny Úpy, přírodní rezervace Černohorská rašelina nebo Rýchory; Vojenské muzeum v pevnosti Stachelberg, Muzeum Krkonoš ve Vrchlabí, barokní špitál Kuks, pevnost Josefov u Jaroměře, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, Adršpašsko-teplické skály, Český ráj. Výlety do Polska: nejvýše položené přehradní jezero v Polsku Bukówka, jedna z nejcenějších architektonických památek v Polsku – klášter s barokním kostelem v Krzeszów.

Lázně v okolí

Janké Lázně (25 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Malý vlek v místě (0,5 km). Žacléř – Prkenný Důl (8 km) (570 - 830 m. n. m.): 4 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 28,8 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Mladé Buky (17 km) (550-670 m n. m.): 1 lanovka, 8 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Janské lázně (24 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 12 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Pec pod Sněžkou (33 km) (830 - 1215 m. n. m.): 1 lanovka, 9 vleků, délka sjezdovek: 11,7 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 17 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lampertice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Lampertice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Lampertice Položit dotaz

Vloženo: 1.4.2010

Dobrý den,
sháním ubytování pro 8osob (+4děti do věku 2let s vlastní postýlkou) v termínu od 3.7. do 6.7. Požadujeme 4ložnice po 2 lůžkách. Měli byste v tomto termínu ještě volno?

S pozdravem

Alena Vávrová
Vážená paní Vávrová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Lampertice č. 0416.
V hlavní sezóně poskytujeme jen týdenní pobyty, zkrácený pobyt bohužel není možný.
Letní termíny jsou stále volné.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 18.5.2009

Dobrý den,
máme zájem o pronájem této chalupy v období 25.7.-1.8.2009, prosím dejte mi co nejdříve vědět zda je skutečně volná.
Děkuji
S pozdravem
Simona Křížanová
Vážená paní Křižanová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Lampertice č. 0416.
Chalupa je v termínu od 25.7. - 1.8.09 zatím k dispozici.
Předběžně Vám tento termín budeme jeden den držet do 19.5.

Rezervaci pobytu můžete provést telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo
přímo přes internet:
https://www.chaty-chalupy-dds.cz/krkonose/lampertice/0416/rychla-objednavka/podrobnosti.asp

Na stejném tel. čísle Vám zodpovíme Vaše dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace