Chata Krtov

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0232

Pronájem chaty Krtov - podrobný popis

Zděná 4-pokojová chata (76 m2) pro 6 osob v chatové osadě. Předsíň. Společenská místnost (28 m2) se sedací soupravou, TV+SAT, kuchyňským koutem - el. sporák (4 plotýnky + trouba, el. konvice, překapávač, lednice, kachlová kamna, sedací kout; přístup na zastřešenou terasu s posezením. Samostatné WC. V horním patře se nachází 3 ložnice: 1/ (8 m2) s 2 lůžky, 2/ (10 m2) s manželskou postelí, balkon s posezením a překrásným výhledem, 3/ (8 m2) se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Na oploceném pozemku (300 m2) je k dispozici bazén (8 x 3,60 x 1,50 m), ohniště, parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Zaun
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, el. konvice, překapávač, lednička
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba energie nad 50 KW.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Krtov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Krtov

Jihočeská vesnice Krtov se nachází 17 km od města Tábor. Město Tábor a jeho okolí nabízí řadu historických kulturních památek, rekreační rybník Jordán, krytý bazén, tenisové kurty, posilovnu. Rovinatá krajina je vhodná pro turistiku a cykloturistiku. Možnost rybaření v řece Lužnici. Planá nad Lužnicí (12 km) - tenisové kurty, posilovna, jízda na koni. Turistické cíle: Chýnov (Chýnovské jeskyně), Obrataň (úzkorozchodná železnice), lázeňské městečko Bechyně, Hluboká nad Vltavou (novogotický zámek, zoo), historická města Jindřichův Hradec a České Budějovice. Choustník (2 km) – nákupy, restaurace.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Krtov

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Krtov: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Krtov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Krtov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace