Chalupa Křížovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1126

Pronájem chalupy Křížovice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Jednoduše zařízená zrekonstruovaná 2-pokojová chalupa pro 4 osoby na kraji malé obce. Obytný pokoj. Ložnice. Kuchyně. Koupelna. OPLOCENÝ POZEMEK: posezení, přenosný gril. KOUPÁNÍ na rekreačních rybnících Hnačov 5 km a Valcha 9 km. AQUAPARK v Horažďovicích 22 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Lnáře (zámek). CENA od 6.811,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená zrekonstruovaná 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 4 osoby na kraji malé obce. Chodba. Obytný pokoj (22 m2) se sedací soupravou, lůžkem a TV+SAT. Na obytný pokoj navazuje ložnice (18 m2) s dvojlůžkem, lůžkem a kamny. Ložnice není od obytného pokoje oddělena dveřmi. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s rohovou vanou a WC – bojler 120 l. Topení: el. přímotop, dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (300 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Plánici (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Křížovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Křížovice

Vesnička Křížovice leží v severní části Šumavského podhůří cca. 12 km východně od města Klatovy. Místo je dobrým výchozím bodem k výletům za historickými pamětihodnostmi v okolí i za krásami Šumavy. Mírně zvlněná krajina Šumavského podhůří je vhodná pro cykloturistiku i k vycházkám do přírody. Koupání na rekreačních rybnících Hnačov (5 km) nebo Valcha (9 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (22 km). Tenisové kurty v Plánici (5 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Klatovech (14 km). Jízda na koni v Krutěnicích (14 km). Rybaření na rybníku Hnačov (5 km). Restaurace a nákupy v Plánici (5 km). Turistické cíle: Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Švihov (vodní hrad), Klenová (hrad), Rábí (zřícenina hradu), Sušice (Muzeum Šumavy), Svatobor, Sedlo, Javorník (rozhledny), Velhartice (zřícenina hradu), Kašperk (hrad), Kašperské hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických automobilů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Blatná, Lnáře, Březnice (zámky), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské, prales Boubín, Povydří, Schwarzenberský kanál – technická památka, Chalupská slať, Tříjezerní Slať, Bučina, Modrava), Plzeň (Pivovarské muzeum, Muzeum plzeňského podzemí).

Lyžování v okolí

Kocourov (6 km): 1 vlek, délka sjezdovek (0,5 km), umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola. Větší šumavské lyžařské areály jsou vzdáleny cca. 40 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Křížovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rekreačních rybnících Hnačov (5 km) nebo Valcha (9 km) nebo v aquaparku v Horažďovicích (20 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Hnačov (5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Krutěnicích (14 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Plánici (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Klatovech (14 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Křížovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Křížovice Položit dotaz

Vloženo: 2.11.2011

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možné rezervovat si chatu od 27.12. 2011 do 2.1. 2012. Děkuji Krpatová.
Vážená paní Krpalová,


děkujeme Vám za Váš zájem o objekty Šumavské Hoštice č. 0817, Skalice č. 1116 a Křížovice č. 1126.
Tyto objekty jsou v silvestrovském termínu předběžně volné.

Cena apartmánu Šumavské Hoštice: 6.468,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. V topné sezóně spotřeba el. energie.

Cena chaty Skalice: 8.568,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a vody.

Cena chalupy Křížovice: 8.890,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Na Silvestra standardně nabízíme týdenní pobyty (7 nocí). Pokud budete mít vážný zájem o rezervaci
Vámi vybraného objektu, ověříme u majitele možnost ubytování na 6 nocí.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace