Chata Kráľova Lehota

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0364e

Pronájem chaty Kráľova Lehota - podrobný popis

5 jednoduše zařízených 4-pokojových chatek á (80 m2) v areálu rekreačního střediska.
Chata E: Předsíň. Obytná místnost (32 m2) je vybavena jídelním a kuchyňským koutem, TV, kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový vařič (2 hořáky) a lednička. Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 3 ložnice (12, 10, a 8 m2), všechny po 2 lůžkách. Plynové topení. U každé chaty je venkovní posezení. V oploceném areálu (3000 m2) je k dispozici volejbalové, fotbalové hřiště, stolní tenis, dětské hřiště, pískoviště a ohniště. 150 m od areálu vede železnice. Možno zprostředkovat snídaně, polopenzi a plnou penzi přímo na místě.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Kráľova Lehota je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Kráľova Lehota

Kráľova Lehota leží v Tatranské kotlině mezi Nízkými a Západními Tatrami asi 4 km východně od Liptovského Hrádku. Podtatranská oblast a blízké Nízké a Vysoké Tatry nabízejí nespočet příležitostí, jak zde strávit dovolenou. Výborné turistické a cykloturistické podmínky. Koupání na termálním koupališti, v zimě v kryté hale v Liptovském Jáně (10 km). Celoroční koupání taky v aquaparku u Liptovského Mikuláše (18 km). Posilovna v Liptovském Hrádku (4 km). Tenisové kurty v Liptovském Mikuláši (15 km). Rybaření v řece Váh (0,1 km). Stravování v rekreačním středisku, nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: hrad a arboretum v Liptovském Hrádku, Skanzen lidové architektury v Pribylině, Važecká jeskyně, krasové jeskyně v Demänovské dolině, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, archeologická lokalita Havranok.

Lázně v okolí

Liptovský Ján (10 km): léčba kloubních onemocnění a trávicího traktu. Štrbské pleso (36 km): léčba dýchacích cest.

Lyžování v okolí

Čertovica (15 km) (1120-1460 m n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 5,4 km, všechny stupně náročnosti, umělé zasněžování, 10 km běžeckých tratí, půjčovny lyží, lyžařská škola a skiservis. Malé sjezdovky také v místě do 5 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Kráľova Lehota

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Kráľova Lehota: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Kráľova Lehota Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Kráľova Lehota nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace