Chata Králíky

4 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0541

Pronájem chaty Králíky - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Prostorný okál pro 7 osob na kraji městečka. Společenská místnost: KRB. 2x obytná místnost. 2 kuchyně. 4 ložnice. SAUNA. Zahrada: VENKOVNÍ KRB, POSEZENÍ. KOUPÁNÍ jen 0,2 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Muzeum řemesel v Letohradu. LYŽOVÁNÍ: v místě 3 km, Dolní Morava 10 km, Čenkovice 13 km. CENA od 9.604,-Kč/objekt/týden.

Prostorný okál (ca. 200 m2) pro 7 osob na kraji městečka. Předsíň. Společenská místnost je vybavena sedacím koutem, TV a krbem. V průchozí kuchyni je k dispozici plynový sporák (4 hořáky) a el. konvice. Obytná místnost se sedací soupravou a TV. Koupelna s vanou. Samostatné WC. 1. patro: Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, TV a Hi-Fi věží; vstup na balkon. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice. Koupelna s vanou a WC. 3 ložnice: 1/ a 2/ s dvojlůžkem, 3/ s rozkl. gaučem pro 1 osobu. 2. patro: Ložnice s dvojlůžkem a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Na oplocené zahradě (800 m2) se nachází sauna (za poplatek), venkovní posezení, venkovní gril a zahradní kuchyně (vařič, trouba). 1 garáž, oplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač, toustovač a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Králíky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Králíky

Městečko Králíky leží mezi Jeseníky a Orlickými horami, ca. 5 km od hranic z Polskem. Zvlněná a zalesněná krajina okolních hor nabízí pro turisty i cykloturisty výborné podmínky. V zimě je v okolí několik lyžařských středisek. Koupání (0,2 km), tenisové kurty a posilovna (1 km) v místě. Koupání a rybaření na přehradní nádrži Pastviny (16 km). Restaurace (1 km), nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: výšlapy na Suchý vrch s rozhlednou nebo na Kralický Sněžník, Králíky (Vojenské muzeum, poutní kostel P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží), Bouda (dělostřelecká tvrz a další opevnění z druhé světové války), Letohrad (muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Litice na Orlicí (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Rychnov nad Kněžnou (zámek).

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v místě (3 km). Čenkovice (13 km) (750-958 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 3 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 45 km upravovaných běžeckých tratí, u-rampa, snowboarding, snowthubing, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Dolní Morava (10 km) (748 – 1200 m. n. m.): 4 vleky, délka sjezdovek: 2 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování, 32 km upravovaných běžeckých tratí, snowboarding, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Králíky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Králíky: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Králíky Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Králíky nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace