Chata Klopoty

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0422

Pronájem chaty Klopoty - podrobný popis

Jednoduše vybavená chata (40 m2) pro 4 až 5 osob u lesa v chatové oblasti. Vstup přes verandu s rohovým posezením a lůžkem. Obytná místnost (20 m2) je vybavena jídelním koutem, dvěma křesly, gaučem (možnost spaní pro 1-2 osoby), kamny, rádiem a opticky odděleným kuchyňským koutem, v kterém je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a sporák na tuhá paliva. V malé ložnici (4 m2), která je od obytné místnosti oddělena závěsem, se nachází třílůžková patrová postel. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l (rychlý ohřev). Topení na tuhá paliva a el. radiátorem. Na přírodním neoploceném pozemku (250 m2) je k dispozici venkovní posezení, zahradní gril a ohniště. Neopocené parkování ca. 60 m od objektu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze připravit za poplatek 50,-Kč/výměna/lůžko.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Klopoty je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Klopoty

Osada Klopoty leží v podhůří Orlických hor ca. 4 km severozápadně od Ústí nad Orlicí. Zvlněná krajina je vhodná k vycházkám do přírody, cyklistickým projížďkám (značené cyklistické trasy vedou 30 m od chaty) i poznávání historických pamětihodností. Koupání (aquapark), tenisové kurty, posilovna, bowling, krytý bazén v Ústí nad Orlicí (5 km). Jízda na koni v Rybné (20 km) – možno zprostředkovat. Rybaření na přehradě Pastviny (30 km). Restaurace v místě (0,2 km), nákupy v Ústí nad Orlicí (5 km). Turistické cíle: zřícenina hradu Potštejn, hrad Litice, zámky v Litomyšli (památka UNESCO), Častolovicích, Rychnově nad Kněžnou, Muzeum řemesel v Letohradu, dělostřelecká tvrz Bouda a další opevnění z druhé světové války, Vojenské muzeum v Králikách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Klopoty

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Klopoty: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Klopoty Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Klopoty nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace