Apartmán Jiřetín pod Jedlovou

1 ložnice
Domácí zvíře
Sauna
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0313c

Pronájem apartmánu Jiřetín pod Jedlovou - podrobný popis

Apartmán v Aparthotelu na náměstí v Jiřetíně pod Jedlovou pro 5 osob. Apartmán C pro 5 osoby: V 1. patře objektu (příkré schody). Předsíň. Obytná místnost je vybavena (13 m2) se sedacím koutem (rozkládací gauč pro 2 osoby), TV+SAT a rádiem. V kuchyni (7 m2) s jídelním koutem je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice. Ložnice (13 m2) s 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Vysoušeč vlasů k dispozici. El. topení.
V objektu se nachází restaurace, sauna pro 5 osob s ochlazovacím bazénem 1 hod/150,-Kč. K vypůjčení jsou k dispozici také horská kola, stolní fotbal a playstation. Parkování před objektem.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Jiřetín pod Jedlovou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Jiřetín pod Jedlovou

Rekreační městečko Jiřetín pod Jedlovou na hranicích CHKO Lužické hory a Národního parku České Švýcarsko. Zvlněný lesnatý terén nabízí ideální podmínky jak pro turistiku (hora Jedlová, Jetřichovické skály, Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice, Růžovský vrch) tak pro cykloturistiku a v zimně pro lyžování. Koupání, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště a minigolf v místě ve sportovním areálu (0,3 km). Horolezecké stěny nedaleko obce Jetřichovice (16 km). Restaurace v objektu, nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Hrad Tolštejn, rozhledna na Jedlové a muzeum v Jiřetíně pod Jedlovou, skalní hrádky Šaunštejn, Falkenštejn, Brtnický a Kyjovský, přírodní památka Panská skála, Sklářské muzeum v Kamenickém Šenově, renesanční zámek ve Šluknově, Liberec, Děčín, Bad Schandau.

Lyžování v okolí

Jiřetín pod Jedlovou – Jedlová (1 km) (500 – 774 m n. m.): 4 sjezdovky o délce 4 km lehké obtížnosti, 18 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Jiřetín pod Jedlovou

Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Jiřetín pod Jedlovou: Apartmán Severní Čechy, Apartmán Lužické hory a České Švýcarsko, Apartmán Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Jiřetín pod Jedlovou Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Jiřetín pod Jedlovou nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace