Chalupa Jevišovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1076

Pronájem chalupy Jevišovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zrekonstruovaná 3-pokojová chalupa pro 4 osoby na tichém místě v centru městečka se zcela UZAVŘENÝM DVOREM. Obytná místnost s kuchyňským koutem a KRBOVÝMI KAMNY. Koupelna. 2 ložnice. TERASA: venkovní posezení a přenosný gril. KOUPÁNÍ na Jevišovické přehradě 2 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zámek Vranov nad Dyjí. CENA od 8.806,-Kč/objekt/týden.

Zrekonstruovaná 3-pokojová chalupa (90 m2) pro 4 osoby na tichém místě v centru městečka. Vstup přes terasu do obytné místnosti (50 m2), která je vybavena gaučem, jídelním a kuchyňským koutem, norskými krbovými kamny a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem, vanou, WC a pračkou – bojler 100 l. Samostatné WC. 2 ložnice: 1/ (20 m2) s dvojlůžkem (180 cm dlouhé) a 2/ (20 m2) se 2 lůžky, stolem a 4 židlemi. Plynové vytápění. Nekuřácký objekt. Na zcela uzavřeném dvoře (550 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Jevišovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Jevišovice

Městečko Jevišovice leží cca. 17 km severozápadně od Znojma. Mírně zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice i k vycházkám do přírody (např. údolím řeky Rokytné nebo k vodní nádrži Jevišovice). Koupání na vodní nádrži Jevišovice (2 km) nebo na koupalištích v Únavově (15 km) nebo ve Znojmě (17 km). Krytý bazén (0,3 km) a tenisové kurty (0,5 km) v místě. Posilovna ve Znojmě (17 km). Jízda na koni v Bojanovicích (2 km). Rybaření v Boskovštejně (5 km). Restaurace a nákupy (0,2 km), pekárna (30 m) v místě. Turistické cíle: Jevišovice (Starý zámek – expozice Moravského zemského muzea), Vranov nad Dyjí (zámek), Bítov (hrad), Vranovská přehrada, Znojmo (historické centrum, katakomby), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), vodní nádrž Dalešice (nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou, možnost výletu parníkem), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO), Náměšť nad Oslavou (zámek), Kralice nad Oslavou (památník Bible Kralické a bratrské tiskárny), Moravský Krumlov (zámek, v němž jsou umístěna díla Alfonse Muchy).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Jevišovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Jevišovice (2 km), na koupalištích v Únanově (15 km) nebo ve Znojmě (17 km), v krytém bazénu ve Znojmě (17 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Boskovštejně (5 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Bojanovicích (2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (17 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Jevišovice: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Znojemsko, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Jevišovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Jevišovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace