Chalupa Jakubovany

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0859

Chata na víkend


Pronájem chalupy Jakubovany - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Samostatná 1-pokojová zadní část chalupy pro 4 osoby v tiché části obce. Kuchyně. Pokoj se 4 lůžky. Koupelna. Oplocený dvůr: posezení, gril. KOUPÁNÍ: termální koupaliště v Liptovském Jánu 12 km, aquapark TATRALANDIA 18 km. IDEÁLNÍ K TURISTICE. LYŽOVÁNÍ od 3,5 km. TIP NA VÝLET: krasové jeskyně v Demänovské dolině. CENA od 5.929,-Kč/objekt/týden.

Samostatná 1-pokojová zadní část chalupy (42 m2) pro 4 osoby v tiché části obce. Samostatný vchod. Předsíň. V kuchyni (13 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Pokoj (22 m2) je vybaven gaučem, 4 lůžky a TV. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oploceném dvoře (100 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené i neoplocené parkování. Dvůr je spoluužíván s majitelem, ten bydlí v přední části chalupy. Majitel vlastní 2 psy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Liptovském Mikuláši (12 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Jakubovany je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Jakubovany

Podhorská obec Jakubovany leží na úpatí Západních Tater pod horou Baranec, cca. 12 km severovýchodně od Liptovského Mikuláše. Místo je ideální pro vyznavače turistiky a horské cykloturistiky, v okolí je mnoho možností ke koupání a k vodním sportům. V zimě jsou zde výborné podmínky k lyžování. Koupání na termálním koupališti v Liptovském Jáně (12 km) nebo v aquaparku Tatralandia (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) u Liptovského Mikuláše (18 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna v Liptovském Mikuláši (12 km). Nákupy v místě (0,3 km), restaurace v Liptovském Mikuláši (12 km). Turistické cíle: Západní Tatry (výšlapy na Baranec, do Žiarské doliny, k Roháčským plesům, do Račkovy doliny), krasové jeskyně v Demänovské dolině, Važecká jeskyně, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, archeologická lokalita Havránok, Skanzeny lidové architektury v Pribylině a Vlkolinci (památka UNESCO), hrad v Liptovském Hrádku, Vysoké Tatry.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v místě (3,5 km). Podbreziny (10 km) (580 – 700 m.n.m.): 1 vlek, délka sjezdovky: 0,55 km, náročnost středně těžká, 2,5 km upravovaných běžeckých tratí, skiservis. Opalisko - Závažná Poruba (15 km) (600 – 1050 m.n.m.): 1 lanovka, 4 vleky, délka sjezdovek: 3,2 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, snowboarding, 30,5 km upravovaných běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Chopok sever: Záhradky, Otupné, Biela Púť (28 km) (950 – 1872 m.n.m.): 6 lanovek, 11 vleků, délka sjezdovek: 21,1 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 38 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Jakubovany

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Termální koupaliště v Liptovském Jáně (12 km), aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše (18 km), krytý bazén v Liptovském Mikuláši (12 km)
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Liptovském Mikuláši (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Liptovském Mikuláši (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Jakubovany: Chalupa Střední Slovensko, Chalupa Nízké Tatry, Chalupa Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Jakubovany Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Jakubovany nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace