Chata Ižipovce

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0875

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Ižipovce - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová chata pro 4 až 5 osob v malé tiché obci. Kuchyně. Obytná ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: altánek se zahradním nábytkem, přenosný gril. KOUPÁNÍ v AQUAPARKU TATRALANDIA 10 km nebo v THERMALPARKU BEŠEŇOVÁ 10 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: Kvačianská a Prosiecká dolina. CENA od 8.064,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová chata (65 m2) pro 4 až 5 osob v malé tiché obci. Vstup do kuchyně (25 m2), ve které je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, jídelní kout a rádio. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Z kuchyně vedou příkré schody do podkrovní obytné ložnice (30 m2), která je vybavena sedací soupravou, TV a 5 lůžky; vstup na balkon. El. topení. Na oplocené zahradě (700 m2) je k dispozici altánek se zahradním nábytkem a přenosným grilem. Oplocené parkování. V přední části zahrady se nachází dům majitele. Chová malého psa. Majitel neporušuje soukromí klientů.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ižipovce je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ižipovce

Malá vesnička Ižipovce leží asi 15 km severozápadně od Liptovského Mikuláše na rozmezí mezi Chočskými vrchy a Západními Tatrami. Je ideálním místem pro aktivní dovolenou (cykloturistika, turistika), zároveň také k odpočinku. Koupání v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše (největší na Slovensku, tobogány, vodní atrakce, termální voda) (10 km) nebo v termalparku Bešeňová (10 km). Koupání také v Liptovské Maře (+ rybaření) (2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash v Liptovském Mikuláši (13 km). Jízda na koni v Liptovské Sielnici (4 km). Nákupy v místě (0,2 km), restaurace v Liptovské Sielnici (4 km). Turistické cíle: Naučné stezky Kvačianská a Prosiecká dolina (jedny z nejkrásnějších dolin Slovenska s vodopády a strmými skálami), archeologická lokalita keltské kultury Havránok, dřevěný kostel ve Svätom Kríži, skanzeny lidové architektury ve Vlkolinci (památka UNESCO), Pribyline a Zuberci, Oravský a Likavský hrad, krasové jeskyně v Demänovské dolině, Vysoké Tatry.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ižipovce

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Ižipovce: Chata Střední Slovensko, Chata Nízké Tatry, Chata Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Ižipovce Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Ižipovce nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace