Chalupa Hořice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0546

Pronájem chalupy Hořice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová zrekonstruovaná chalupa pro 4 osoby v tiché uličce v obci. Obytná kuchyně. Ložnice. KOUPÁNÍ v Dachové 2 km. CYKLOTURISTIKA (značená síť cyklostezek). SPORTOVNÍ AKTIVITY (tenis, krytý bazén, posilovna, jízda na koni) v místě. TIPY NA VÝLET: zámky Hrádek u Nechanic a Karlova Koruna. CENA od 7.238,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová zrekonstruovaná chalupa (45 m2) pro 4 osoby v tiché uličce v obci. Chodba. V obytné kuchyni (20 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), trouba, lednička, el. konvice, jídelní kout, TV a rozkládací gauč pro 2 osoby. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l (rychlý ohřev). Ložnice (15 m2) se 2 lůžky. El. topení. Na malém oploceném pozemku (90 m2) je k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. 1 oplocené parkovací místo.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Hořice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Hořice

Městečko Hořice leží v Podkrkonoší, ca. 25 km východně od Jičína (30 km od Českého ráje). Výborné podmínky k cykloturistice, vycházkám do přírody, krásné výlety na okolní hrady a památky. Koupání v Dachové (2 km). Tenisové kurty (0,5 km), krytý bazén (0,5 km), jízda na koni (1,5 km), posilovna (1 km) v místě. Rybaření v Dobré Vodě (3 km). Golf v Myštěvsi (8 km). Restaurace a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Hrádek u Nechanic (zámek), Karlova Koruna (zámek), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Kuks (barokní špitál ze sochami od M. B. Brauna), Jaroměř (pevnost Josefov), hrad Pecka, CHKO Český ráj (skalní města, zříceniny hradů Trosky, Valdštejn, hrad Kost, zámky Hrubá Skála, Hrubý Rohozec), Krkonoše.

Lázně v okolí

Lázně Bělohrad (12 km): léčba nervových onemocnění, pohybového aparátu a popálenin.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Hořice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Hořice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Krkonoše, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Hořice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Hořice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace