Chata Hluboká u Borovan

0 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 3 osoby
Oplocení zahrady
U vody
Číslo chaty: 2066

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Novinka 2020


Pronájem chaty Hluboká u Borovan - podrobný popis

Jednoduše a skromně zařízená 1-pokojová chata (30 m2) k pronájmu leží v klidné chatové osadě v katastru obce Hluboká u Borovan přímo v lese v blízkosti dvou rybníků a nabízí pronájem pro max. 3 nenáročné osoby. Vstup do prostorné chodby, ve které je k dispozici lednička s mrazícím boxem a mikrovlnná trouba. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven 3 samostatnými lůžky, kamny, stolem, 3 židlemi a TV. Součástí obytného pokoje je opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), 1-plotýnkový el. vařič a el. konvice. V chatě je zavedena užitková voda z vlastního zdroje. Pro přímou konzumaci doporučujeme vodu převařit nebo využívat vlastní balenou.  POZOR! V chatě se nenachází sprcha ani sprchový kout. K osprchování slouží venkovní solární sprcha na zahradě. V chatě je k dispozici pouze samostatné WC s umyvadlem. Podkroví chaty je uzamčené a nepronajímá se. Topení: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (500 m2) se nachází nadzemní kruhový bazén (průměr 2,4 m, hloubka 0,76 m, v provozu pouze během letních prázdnin), zahradní nábytek, ohniště s lavičkami, přenosný gril a 4-místná zahradní houpačka. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Nadzemní kruhový bazén (průměr 2,4 m, hloubka 0,76 m, v provozu pouze během letních prázdnin).
Oplocení zahrady Ano
U vody v blízkosti dvou rybníků
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Hluboké u Borovan a v Safari resortu Hluboká u Borovan (2,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,- Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hluboká u Borovan je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Hluboká u Borovan

 • Vesnička Hluboká u Borovan leží v malebné na rybníky a lesy bohaté krajině CHKO Třeboňsko cca. 25 km jižně od Třeboně.Kouzelná krajina Třeboňska nabízí nespočet možností k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Koupání na přilehlých rybnících Kuchyňka (0,1 km) a Těšitel (0,1 km), na koupališti v Borovanech (5 km) nebo na krytém bazénu v Třeboni (18 km). V Třeboni je také možnost vyřízení povolení k rybolovu na rybnících Rybářství Třeboň. Tenisové kurty v Borovanech (5 km). Jízda na koni u Třeboně (18 km). Nákupy v Borovanech (5 km) a v Třeboni (18 km). Restaurace v Hluboké u Borovan a v Safari resortu Hluboká u Borovan (2,5 km).

Turistické cíle:

 • Hluboká u Borovan (Safari resort – volná expozice zvířat i uzavřená expozice s organizovanou prohlídkou v terénních vozech),
 • Borovany (klášter),
 • Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat),
 • Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál, pivovar Regent, ...),
 • CHKO Třeboňsko (PR Ruda u Kojákovic, NPR Červené Blato, PP Branské Doubí, rybník Rožmberk, PR Písečný přesyp u Vlkova),
 • Nové Hrady (hrad, historická kovárna, Tereziino údolí, Hrobka Buquoyů),
 • Novohradské hory (Hojná Voda - Zvon setkávání, rozhledna Kraví hora; Dobrá Voda - Kostel Panny Marie Potěšitelky; Žofínský prales),
 • Žumberk (tvrz),
 • Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka),
 • Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta),
 • Trocnov (rodiště Jana Žižky),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách, městský park Stromovka – je hojně využíván cyklisty a inline bruslaři),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada, zámek Ohrada),
 • Český Krumlov (zámek, historické centrum, památka UNESCO, Grafitový důl),
 • Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové),
 • Jemčina (zámek),
 • Červená Lhota (zámek),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice).

 

Lázně v okolí

 • Třeboň (18 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hluboká u Borovan

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přilehlých rybnících Kuchyňka (0,1 km) a Těšitel (0,1 km), na koupališti v Borovanech (5 km) nebo na krytém bazénu v Třeboni (18 km).
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni u Třeboně (18 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Borovanech (5 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Hluboká u Borovan: Chata Jižní Čechy, Chata Třeboňsko, Chata České Budějovice, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Hluboká u Borovan Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Hluboká u Borovan nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Hluboká u Borovan Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace