Chata Hlavatce-rybník Rytíř

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9544

Pronájem chaty Hlavatce-rybník Rytíř - podrobný popis

Pohodlná 3 pokojová chata (70 m2) pro 6 osob v pěkné udržované zahradě (400 m2) oplocené vysokým živým plotem, 200 m od rybníka. Vstup přes terasu. Komfortní obývací pokoj se sedacím a jídelním koutem, krbem, dvojlůžkem a rádiem. Opticky oddělený kuchyňský kout je vybaven el. sporákem (4 plotýnky, trouba), ledničkou, kávovarem, el. konvicí, fritovacím hrncem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V horním patře se nachází průchozí pokoj se sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), TV a lodžií. Dvoulůžková ložnice. Elektrické vytápění. Zahradní nábytek, slunečník, badminton.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, kávovar, el. konvice, fritovací hrnec
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16 -19 h. / 8 - 10 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Hlavatce-rybník Rytíř je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Hlavatce-rybník Rytíř

Chatová osada u jihočeského rybníka Rytíř, který patří do komplexu 7 vzájemně spojených rybníků. Malebná oblast mezi řekami Lužnicí a Vltavou bohatá na lesy a rybníky. Možnost koupání v rybníce 300 m od chaty nebo v jezeře Vlkov - Pískovna asi 15 km. Ideální pro cykloturistiku. Karolín (7 km) – jízda na koni. Lázně Bechyně (12 km) – starobylé město, léčba pohybového ústrojí, tenisové kurty, golf. Soběslav (12 km) – sportovní areál, chráněná oblast Nový rybník s vzácnou florou a ptactvem. Starobylá jihočeská města České Budějovice (40 km), zámek Hluboká (35 km), Tábor (30 km – rybník Jordán, vodní sporty, tenis) atd. Restaurace v obci Želeč (6 km). Nákupy a restaurace v Hlavatcích (2 km).

Lázně v okolí

Lázně Bechyně (12 km) - léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Hlavatce-rybník Rytíř

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Hlavatce-rybník Rytíř: Chata Česká  republika, Chata Jižní Čechy, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Hlavatce-rybník Rytíř Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Hlavatce-rybník Rytíř nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace