Chata Frýdštejn

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 0335

Pronájem chaty Frýdštejn - podrobný popis

1. patro a suterén rodinného domu (60 m2) pro 4 osoby (možnost přistýlky) na kraji obce u cesty. Předsíň. Schodiště do 1. patra – podkroví (příkré schody). Předpokoj se stolem a židlemi; vstup na terasu. Obytná místnost (14 m2) se sedací soupravou, TV a kazetovým magnetofonem. 2 ložnice (17 a 9 m2) po dvou lůžkách. V kuchyni (8 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, minigril, el. konvice a mixér. V suterénu (příkré schody a snížený strop) se nachází WC a sprchový kout se saunou (500,-Kč/týden). Plynové topení. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici zastřešený bazén (5 x 3 x 1,2 m), stolní tenis (k dispozici jen v létě), venkovní posezení, krb, ohniště, pískoviště, houpací síť a lavice.
Pozn: Obytné místnosti v přízemí jsou uzamčeny majitelem. Majitel se po dobu pobytu hostů v objektu nezdržuje. Vyhrazuje si jen právo objekt zkontrolovat (správný chod bazénu).
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Frýdštejn je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Frýdštejn

Klidná obec na kraji Českého ráje, asi 11 km severně od Turnova. Ideální místo pro strávení jak aktivní dovolené (poznávání krás Českého ráje), tak k odpočinku. Koupání, tenisové kurty v místě (0,7 km). Posilovna v Turnově (11 km). Krytý bazén v Liberci (15 km). Golf v Semilech (20 km). Rybaření v řece Jizeře (4 km). Nákupy a restaurace v místě (0,7 km). Turistické cíle: skalní města Hruboskalsko, Klokočské a Betlémské skály, Vranovský hřeben, Prachovské skály, Drábovna; zámky Hrubý Rohozec, Malá Skála, Mnichovo Hradiště, Sychrov; hrady a zříceniny Frýdštejn, Vranov, Kost, Trosky, Valečov; Muzeum Českého ráje v Turnově; lidová architektura (Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova).

Lyžování v okolí

Malá sjezdovka, 0,3 km dlouhá, v místě (0,7 km). Krkonošská lyžařská centra Harrachov, Rokytnice nad Jizerou jsou vzdáleny 45 – 55 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Frýdštejn

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Frýdštejn: Chata Východní Čechy, Chata Český ráj, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Frýdštejn Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Frýdštejn nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace