Chata Františkova Ves

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0328

Pronájem chaty Františkova Ves - podrobný popis

Pěkně zrekonstruovaný 3-pokojový rodinný dům u silnice pro 6 osob v obci (možnost 2 přistýlek). Předsíň. Obytná místnost (30 m2) s jídelním a kuchyňským koutem je vybavena sedací soupravou, krbem, TV+SAT a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutu je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, odsavač par a el. konvice. Samostatné WC. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) s manželskou postelí a lůžkem, 2/ (16 m2) se 3 lůžky, gramofonem a ČB-TV; koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou – bojler 200 l. Na oplocené zahradě (1000 m2) v prudkém kopci (příkré schody) s krásným rozhledem na okolí je k dispozici bazén (Ø 4 m), venkovní posezení, ohniště, přenosný gril a večerní osvětlení zahrady. Oplocené parkování pro 2 malá auta, jinak neoplocené u silnice.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, překapávač, mikrovlnná trouba, odsavač par a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, spotřeba el. energie nad 50 kWh. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Františkova Ves je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Františkova Ves

Malá vesnička v podhůří Šumavy obklopena lesy, asi 4 km od Sušice. Okolní lesnatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice (Povydří, Boubínský prales, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské) i cykloturistice. Koupání a rybaření v řece Otavě, půjčovna loděk, tenisové kurty, posilovna a jízda na koni v Sušici (4 km). Aquapark s tobogánem v Horaždovicích (20 km). Krytý bazén v Klatovech (33 km). Restaurace v místě (0,1 km), nákupy v Petrovicích (1 km). Turistické cíle: štítové renesanční a gotické domy, Muzeum Šumavy v Sušici, hrady Kašperk a Klenová, zámek ve Vimperku, zříceniny Rábí a Velhartice, rozhledny na Statoboru, Poledníku a Javorníku, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka; Černá věž, katakomby a barokní lékárna v Klatovech, chodské centrum Domažlice.

Lyžování v okolí

Hartmanice (9 km) (708 – 850 m n. m.): 1 sjezdovka o délce 0,6 km lehké obtížnosti, 20 km běžeckých tratí. Železná Ruda – Špičák (28 km) (860 – 1202 m n. m.): 20 sjezdovek o délce 12 km všech obtížností, umělé zasněžování, večerní lyžování, 60 km běžeckých tratí, lanovka, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Františkova Ves

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Františkova Ves: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Františkova Ves Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Františkova Ves nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace