Apartmán Donovaly

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 7 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0373b

Pronájem apartmánu Donovaly - podrobný popis

Byt v 1. patře nově rekonstruovaného RD (86 m2) pro 7 osob na kraji obce Donovaly. Předsíň. V kuchyni (18 m2) s jídelním koutem je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička a el. konvice. Obytná místnost (17 m2) je vybavena sedací soupravou, krbovými kamny a TV; vstup na balkon. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 3 lůžky, 2/ (14 m2) s 2 lůžky a jednou rozkládací postelí (část postele je vysunovací, snížená). Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. El. topení. Na neoploceném pozemku (500 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování u objektu. Pozemek je společný s hosty z přízemí. UPOZORNĚNÍ: V zimě jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Donovaly je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Donovaly

Donovaly jsou nejznámějším lyžařským a turistickým centrem Nízkých Tater, leží 25 km severně od Bánské Bystrice. Lesnatá krajina nabízí v zimě nespočet lyžařských terénů, v létě pak dlouhé km turistických tras a cyklotras. Tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, půjčovna horských kol a paragliding (0,5 km) v místě. Rybaření v přehradní nádrži Motyčky (5 km). Jízda na koni v Liptovských Revúcích (20 km). Koupání v Bánské Bystrici (25 km). Nákupy a restaurace (0,2 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Zvolen, Kozí Chrbát, Prašivou, Veľkou Chochuľu, a dále na Chopok a Ďumbier; cyklistické stezky Donovaly-Šachtička-Sásová, minerální voda Korytnica, skanzen lidové kultury ve Vlkolinci (památka UNESCO), poutní místo Staré Hory, Harmanecká jeskyně, hrad s městským opevněním v Kremnici, Bánská Bystrica.

Lázně v okolí

Bešeňová (38 km): léčba pohybového aparátu a horních cest dýchacích. Sliač (40 km): léčba srdečních chorob.

Lyžování v okolí

v místě (0,2 - 1 km) (915 – 1042 m n. m.): 14 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 11 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, 63 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Donovaly

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Donovaly: Apartmán Střední Slovensko, Apartmán Nízké Tatry, Apartmán Zlínský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Donovaly Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Donovaly nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace