Chata Dolní Lhota

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0421

Pronájem chaty Dolní Lhota - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 3-pokojová nová chata v tiché vesničce nedaleko řeky Nežárky pro 5 osob. Obytná místnost. 2 ložnice. PERGOLA s posezením a krbem. ELEKTRONICKÉ ŠIPKY. KOUPÁNÍ v okolních rybnících od 1 km, KOUPALIŠTĚ s TOBOGÁNEM v Jindřichově Hradci 12 km. RYBAŘENÍ na řece Nežárce 0,1 km. CENA od 6.699,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová, nově postavená chata (75 m2) v tiché vesničce nedaleko řeky Nežárky pro 5 osob. Zádveří. Obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním, opticky odděleným kuchyňským koutem, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do podkroví (mírně snížený strop), kde se nacházejí dvě ložnice: 1/ průchozí (8,5 m2) se dvěmi lůžky, 2/ (19 m2) se třemi lůžky a TV. Koupelna s ruční sprchou a WC. El. topení. Na oploceném pozemku (ca. 200 m2) jsou k dispozici elektronické šipky, pergola s posezením, krb, gril a ohniště. Lze vypůjčit šachy a dětské hry. 2 oplocená parkovací místa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dolní Lhota je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dolní Lhota

Tichá vesnička Dolní Lhota leží v krásné krajině jižních Čech na řece Nežárce, asi 12 km od Jindřichova Hradce. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale zároveň k projížďkám na kole i vycházkám do přírody. Koupání v okolních rybnících (od 1 km) nebo na koupališti s tobogánem v Jindřichově Hradci (12 km). Řeka Nežárka (0,1 m) v místě – rybaření. Tenisové kurty v Příbrazi (3 km). Jízda na koni (2 km) ve Dvorcích. Golf v Nové Bystřici (15 km). Restaurace a nákupy ve Stráži nad Nežárkou (3 km). Turistické cíle: historické město Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), zámek Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, zřícenina hradu Landštejn, historická města Telč, Slavonice, Třeboň, Tábor, České Budějovice, Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

Třeboň (15 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dolní Lhota

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Dolní Lhota Položit dotaz

Vloženo: 13.4.2008

Dobrý den,
sice jsem četla že je zde povolen jen pes malého plemene, ale i tak bych se chtěla zeptat zda by chata nebyla volná v letních měsících na týden s vychovyným dobrmanem ( je zvyklí na cestování, vychovaní ručíme si za něj). ALe snažím je sehnat ubytování na Třeboňsku s oplocenou zahradou a je trochu složité.Předem děkuji za odpověď Nová
Po špatných zkušenostech z minulých let majitel chaty 0421 Dolní Lhota trvá na tom, aby psi velkých plemen byli na jeho chatě zakázáni.

Vloženo: 8.3.2008

Dobrý den, prosím zašlete mi volné termíny na srpen,děkuji
Vážená paní Kánová,
ubytování v chatě 0421 - Dolní Kalná je v srpnu možné pouze v termínu 2.8. - 9.8.2008.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace