Chata Dobronice u Bechyně

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0802

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Dobronice u Bechyně - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše vybavená chatka resp. 1-pokojová polovina chatky se samostatným vchodem v chatové osadě v blízkosti řeky Lužnice. KOUPÁNÍ, RYBAŘENÍ, VODNÍ SPORTY na ŘECE LUŽNICI 0,2 km. CYKLOTURISTIKA. TIPY NA VÝLET: Bechyně (lázeňský areál, zámek), Tábor (husitské muzeum, katakomby). CENA od 7.063,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše vybavená chatka resp. 1-pokojová polovina chatky (18 m2) se samostatným vchodem v chatové osadě v blízkosti řeky Lužnice. Vstup přes malou terasu s posezením. Chatka je vybavena 4 lůžky, stolem, židlemi, ledničkou, mikrovlnnou troubou, el. konvicí a pouze nejzákladnějším nádobím (talíře, hrníčky, příbory). V chatce není zavedena voda. Vytápění: el. přímotopy. Nekuřácký objekt. Na zahradě za chatkou je k dispozici sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC – bojler 15 l). Částečně oplocená zahrada (180 m2) je spoluužívána s hosty z druhé poloviny chaty. Na zahradě je k dispozici ohniště. Za poplatek možnost zapůjčení vařiče, kánoe, horských kol. Neoplocené parkování u chatky (30,-Kč/den).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pouze částečné oplocení
Les u objektu Ano
Povlečení Ne

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se neposkytuje.

Příjezd/Odjezd

14.00-16.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování chaty Dobronice u Bechyně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky na chatě Dobronice u Bechyně.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dobronice u Bechyně

Dobronice u Bechyně leží v rekreační oblasti podél řeky Lužnice mezi Táborem a lázeňským městečkem Bechyně. Blízkost Lužnice lze využít ke koupání, rybaření nebo k sjíždění řeky. Oblast je vhodná také k cykloturistice a k výletům za historickými památkami. Koupání a rybaření (0,2 km) na řece Lužnici v místě. Tenisové kurty, krytý bazén, jízda na koni, posilovna, squash v Bechyni (7 km). Golf v Sudoměřicích u Bechyně (15 km). Nákupy (1 km) v místě, restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Dobronice (zřícenina hradu), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž).

Lázně v okolí

Bechyně (7 km): léčba pohybového ústrojí

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dobronice u Bechyně

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dobronice u Bechyně: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dobronice u Bechyně Položit dotaz

Vloženo: 10.7.2009

je zde nebo v blízkosti možnost chytání ryb bez rybářského lístku?
Vážená paní Marková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Dobronice u Bechyně č. 0802.
K rybaření je potřeba mít rybářský lístek.
O možnosti rybaření bez rybářského lístku nemáme informace.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybraného objektu nás
kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace