Zobrazit na mapě

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice

Muzea

Srub básníka Petra Bezruče byl součástí dědictví, které získalo po básníku Petru Bezručovi Slezské zemské muzeum.

Obytná část muzejního srubu je zařízena tak, jak si ji Bezruč sám navrhl. Interiér zůstal naprosto beze změny. V sousedící části srubu, bývalém dřevníku, je umístěna expozice, která se nazývá Krajem Petra Bezruče. Básník toto místo, kterému se říká Ďábelský ostrov, rád navštěvoval a odtud se vydával na své výpravy na Lysou horu a na jiná oblíbená místa v okolí.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Kvalitně zařízená chata v oplocené zahradě (ruské kuželky, posezení, gril) na malebném místě na kraji obce s krásným výhledem na Lysou horu v turisticky atraktivní oblasti. Cykloturistika.

4 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1277

Dnes zobrazeno 22x

Jednoduše zařízená velká chata v neoplocené zahradě (bazén, tramplína, dětský koutek, posezení, ohniště) na krásné polosamotě v blízkosti lesa jen 19 km od Rožnova p. Radhoštěm. Turistika.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chaty: 0931

Stylová atraktivní chata s relaxační vířivkou (whirpool) v oplocené zahradě (bazén, terasa, dětský koutek) na kraji malé chatové osady pod lesem s krásným výhledem na panorama Beskyd.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1355

Dnes zobrazeno 19x

Rezervováno dnes

Pěkně zařízená chata s terasou a altánem na neoploceném pozemku na malebné polosamotě obklopené lesy na úpatí Lysé hory v létě s ideálními podmínkami k turistice a v zimě jen 50 m od sjezdovky.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1630

Pěkná jednoduše zařízená chata leží na neoploceném pozemku (posezení, krb) v malebném horském prostředí u lesa a sjezdovky v oblasti ideální k turistickým výletům (výšlap na Lysou horu, Bílý Kříž).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1829

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Kvalitně v moderním stylu zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké zahradě (2 terasy s posezením, vyžití pro děti) na malebném místě nedaleko lesa na jižním svahu nad centrem valašské obce.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1746

Dnes zobrazeno 12x

Vkusně zrekonstruovaná chata s terasou na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa v atraktivní lokalitě jen 6 km od turistického střediska Pustevny.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1357

Akceptované poukázky a asociace