Zobrazit na mapě

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice

Muzea

Srub básníka Petra Bezruče byl součástí dědictví, které získalo po básníku Petru Bezručovi Slezské zemské muzeum.

Obytná část muzejního srubu je zařízena tak, jak si ji Bezruč sám navrhl. Interiér zůstal naprosto beze změny. V sousedící části srubu, bývalém dřevníku, je umístěna expozice, která se nazývá Krajem Petra Bezruče. Básník toto místo, kterému se říká Ďábelský ostrov, rád navštěvoval a odtud se vydával na své výpravy na Lysou horu a na jiná oblíbená místa v okolí.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Srub básníka Petra Bezruče - Ostravice je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Kvalitně zařízená chata v oplocené zahradě (ruské kuželky, posezení, gril) na malebném místě na kraji obce s krásným výhledem na Lysou horu v turisticky atraktivní oblasti. Cykloturistika.

4 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1277

Jednoduše vybavená chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, terasa s posezením, ohniště, sauna) na malebné valašské polosamotě v blízkosti lesa zcela na okraji obce.

6 ložnic / max 16 osob
číslo chaty: 0931

Stylová atraktivní chata s relaxační vířivkou (whirpool) v oplocené zahradě (bazén, terasa, dětský koutek) na kraji malé chatové osady pod lesem s krásným výhledem na panorama Beskyd.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1355

Pěkně zařízená chata s terasou a altánem na neoploceném pozemku na malebné polosamotě obklopené lesy na úpatí Lysé hory v létě s ideálními podmínkami k turistice a v zimě jen 50 m od sjezdovky.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1630

Pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě u lesa na okraji obce s krásnými výhledy na beskydské panorama. Ideální k turistice.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2282

Pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě u lesa na okraji obce s krásnými výhledy na beskydské panorama. Ideální k turistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2284

Pěkná jednoduše zařízená chata leží na neoploceném pozemku (posezení, krb) v malebném horském prostředí u lesa a sjezdovky v oblasti ideální k turistickým výletům (výšlap na Lysou horu, Bílý Kříž).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1829

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Akceptované poukázky a asociace