Zobrazit na mapě

Kašperské hory - Muzeum historických motocyklů

Muzea

Výlet do Muzea historických motocyklů ocení malí i velcí, jedná  se o  největší  expozici  historických  motocyklů  v České  republice.

V muzeu se nachází více než 170 modelů motocyklových veteránů, především od legendárních výrobců Jawa a ČZ, včetně asi 80 historických jízdních kol. Víte, že motocykl Čechie pro 3 osoby byl nejdelším vyráběným motocyklem na světě?  Nezapomeňte si prohlédnout i vysoké  jízdní  kolo  od  firmy Kohout z roku 1890, průměr jeho předního kola je 160 cm!

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Kašperské hory - Muzeum historických motocyklů je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Kašperské hory - Muzeum historických motocyklů je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylová pěkně zařízená chalupa v neoplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, posezení, gril) v zapomenuté malé osadě o 6 chalupách (na polosamotě) uprostřed lesů v národním parku Šumava.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1237

Prohlíželo 148 lidí

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, terasa, posezení, gril) leží na malebné šumavské polosamotě u lesa jen 200 m od řeky Otavy a jen 7 km od vstupu do Povydří.

6 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 1918
Muzeum historických motocyklů v Kašperských horách se může pochlubit největší expozicí historických motocyklů v České republice. K vidění jsou úžasné historické modely motocyklů, jízdních kol i automobilů.

Prostorná účelně zařízená chalupa k pronájmu s bohatým sportovně rekreačním zázemím (stolní tenis, kulečník, stolní fotbal) a uzavřeným dvorem (posezení, gril) v malé obci jen 4 km od hradu Kašperk.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1742

Prohlíželo 97 lidí

Stylově zařízená poloroubená chalupa k pronájmu leží na rozsáhlém neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) na kraji osady Nové Městečko v malebné šumavské krajině v blízkosti řeky Otavy a lesa.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2065

Moderně a nadstandardně zařízená maringotka k pronájmu leží na polosamotě v blízkosti lesa a řeky Otavy na společném neoploceném pozemku (pergola, krb, ohniště) s další pronajímanou maringotkou.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2261

Moderně a nadstandardně zařízená maringotka k pronájmu leží na polosamotě v blízkosti lesa a řeky Otavy na společném neoploceném pozemku (pergola, krb, ohniště) s další pronajímanou maringotkou.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2262

Prohlíželo 106 lidí

Prostorná jednoduše zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (bazén, trampolína, posezení) leží na malebném místě v šumavských lesích na polosamotě a je ideální pro turistickou dovolenou.

8 ložnic / max 28 osob
číslo chalupy: 1919

Dnes zobrazeno 11x

Prostorná velmi pěkně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, posezení s krbem, dětský koutek a domeček) a dalším sportovně-rekreačním vybavením na kraji malé obce.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0652

Akceptované poukázky a asociace