Chata Černý Důl

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 12 osob
Les u objektu
Lázně v okolí
Číslo chaty: 0394

Pronájem chaty Černý Důl - podrobný popis

Jednoduše vybavený patrový rodinný dům (90 m2) pro 10-12 osob v obci u silnice. Předsíň. Chodba. Obytná místnost (18 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč – přistýlka), jídelním koutem, TV+SAT a rádiem. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, toustovač a el. konvice. Mraznička se nachází na chodbě. Ložnice (16 m2) s manželskou postelí a lůžkem. Koupelna s vanou. Samostatné WC. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 4 lůžky, 2/ (18 m) s dvoulůžkem a rozkl. gaučem pro 2 osoby. Plynové topení a el. přímotopy. Malý neoplocený pozemek (60 m2). Parkování: garáž a 2 neoplocené parkovací místa. POZOR: V zimně jsou nutné sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky), trouba, odsavač par, lednička, toustovač a el. konvice.
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Černý Důl je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Černý Důl

Krkonošské turistické centrum Černý Důl (684 m. n. m.) se nachází asi 10 km od Vrchlabí. Krkonošský národní park (400 km2) nabízí spoustu možností k turistice a cykloturistice, v zimně k lyžování. Tenisová hala, posilovna, krytý bazén, stolní tenis, sauna a kuželky v místě (0,3 km). Restaurace a nákupy také v místě (0,3 km). Turistické cíle: horské túry na Sněžku, Černou horu, Přední Planinu, k Bílému Labi, na Pančavskou louku; Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, hrad Pecka, zámek Kuks, Safari ve Dvoře Králové nad Labem.

Lázně v okolí

Jánské lázně (7 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Lyžování v okolí

v místě (0,5 km) (600 – 1001 m n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 4,9 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, 6 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží a skiservis. Mladé Buky (15 km) (550-670 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 3,5 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, 15 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Ve vzdálenosti 15-30 km se nacházejí další lyžařská centra: Špindlerův Mlýn, Janské lázně, Pec pod Sněžkou, Vrchlabí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Černý Důl

Cyklotrasy v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Černý Důl: Chata Východní Čechy, Chata Krkonoše, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Černý Důl Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Černý Důl nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace