Chata Čenkovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0842

Pronájem chaty Čenkovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaná 2-pokojová chata pro 4 osoby (+ 2 přistýlky) v chatové oblasti nedaleko lesa. Obytná místnost. Podkrovní ložnice. ZASTŘEŠENÁ TERASA s posezením. K dispozici ELEKTRONICKÉ ŠIPKY, gril, ohniště. TURISTIKA. KOUPÁNÍ v Jablonném v Orl. h. 11 km. TIP NA VÝLET: Suchý vrch (rozhledna). CENA od 9.919,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná 2-pokojová chata (54 m2) pro 4 osoby (+ 2 přistýlky) v chatové oblasti nedaleko lesa. Chodba. Obytná místnost (24 m2) je vybavena sedací soupravou, kamny, TV, rádiem, jídelním a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V suterénu chaty (příkré schody) se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V podkroví chaty (příkré schody, snížený strop) se nachází ložnice se 4 lůžky. Možnost 2 přistýlek na matraci (lze umístit i do obytné místnosti). El. topení. Z obytné místnosti je vstup na terasu se zastřešeným posezením a dále na neoplocený pozemek (500 m2), kde jsou k dispozici elektronické šipky, přenosný gril, ohniště a jezírko. Neoplocené parkování. Možnost úschovy kol. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Čenkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Čenkovice

Rekreační obec Čenkovice jsou vyhledávaným turistickým a lyžařským centrem Orlických hor. Členitá krajina nabízí výborné podmínky k turistice a cykloturistice. Místo je vhodné ale i k relaxaci a odpočinku. Koupaliště v Jablonném v Orl. h. (11 km) nebo v Žamberku (20 km). Tenisové kurty a minigolf v místě (0,8 km). Krytý bazén v Ústí nad Orlicí (30 km). Koupání, vodní sporty a rybaření na Pastvinské přehradě (20 km). Restaurace (0,8 km), nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Suchý vrch (rozhledna), Bouda a Hanička (dělostřelecká tvrz), Letohrad (Muzeum řemesel), Králíky (poutní kostel Nanebevzetí P. Marie a klášter na Hoře Matky Boží), přehrada Pastviny, Zemská brána (naučná stezka podél Divoké Orlice), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Vamberk (Muzeum krajek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Čenkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Čenkovice: Chata Východní Čechy, Chata Orlické hory, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Čenkovice Položit dotaz

Vloženo: 6.8.2009

Dobrý den, byl by možný víkendový pobyt : 7. - 9. srpna? Jsme 2 dospělé osoby + malý pes. Prosím dejte vědět. Děkuji
Vážená paní Makulová,


děkujeme Vám za Vaše dotazy k objektům č. 9530 Lhota, č. 0340 Stav a č. 0842 Čenkovice.
Bohužel požadovaný termín Vám nemůžeme nabídnout.
V hlavní sezóně poskytujeme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota).

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace