Chata Bystré Doly

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0228

Pronájem chaty Bystré Doly - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkná 4-pokojová chata pro 10 osob u lesa. Společenská místnost: KRB. Kuchyňka. 3 ložnice. TERASA S POSEZENÍM. KOUPÁNÍ v Bystrém 1,5 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE. Houbaření. CYKLOTURISTIKA. LYŽOVÁNÍ: Deštné v Orlických horách 10 km: 10 vleků, 6,5 km sjezdovek. CENA od 13.293,-Kč/objekt/týden.

Pěkná 4-pokojová chata (75 m2, přístup po kamenitých schodech bez zábradlí) pro 10 osob u lesa. Vstup přes terasu. Předsíň. Společenská místnost (24 m2) s jídelním koutem, TV+SAT a krbem. Kuchyňka je vybavena ledničkou s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem (4 plotýnky + trouba), odsavačem, elektrickou konvicí a překapávačem. Ložnice (8 m2) s 2 lůžky, rádiem a koupelnou se sprchovým koutem. Samostatné WC. V 1. patře se nachází 2 ložnice (15 m2 a 22 m2) každá se 4 lůžky (z toho v jedné ložnici 2 lůžka opticky oddělena skříní), stolem, židlemi, rádiem a koupelnou se sprch. koutem a WC. Centrální plynové topení. Terasa s posezením. Neoplocený pozemek (1000 m2) s venkovním krbem, ohništěm, přenosným grilem. Parkování 30 m od objektu. Majitel občas obývá spodní část chaty se samostatným vchodem, vlastní psa menší rasy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, plynový sporák (4 plotýnky + trouba), odsavač, elektrická konvice, překapávač
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Ručníky a utěrky s sebou. Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16 -19 hod. / 8 - 10 hod.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekr. poplatek, vratná kauce 2000 Kč. Spotřeba energie nad 50 kW a plynu, zima 350,-Kč/den, léto 40,

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bystré Doly je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bystré Doly

Skupina několika chat v podhůří Orlických hor 30 km od Hradce Králové. Ideální místo pro poznávání památek východních Čech pro milovníky turistiky, cykloturistiky (značené cyklotrasy) a lyžování. Tip na výlet: Deštné v Orlických horách (tenisové kurty, jízda na koni, půjčovna horských kol, posilovna, sauna, dráha pro kolečkové brusle, krytý bazén, muzeum zimních sportů), veřejnosti přístupné podzemní opevnění - tvrz Hanička, chráněné pralesy - např. vrch Deštný, Sedloňovský, města zejména s barokními památkami Náchod (zámek), Opočno (zámek s anglickým parkem, tenisové kurty, možnost rybaření), Vamberk (muzeum krajkářství, zachovalé rustikální stavby), Potštejn (barokní zámek, zřícenina), Litice (zřícenina), Častolovice (zámek s parkem), Doudleby (zámek s parkem), romantické údolí Zemská brána podél řeky Divoké Orlice. Koupaliště v Rokytnici, Rychnově. Přehrada Rozkoš, Pastviny - možnost koupání, jízdy na loďkách, rybaření. Dobruška (10 km) - krytý bazén. Nákupy, restaurace a koupaliště v Bystrém (1,5 km).

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek 500 m od objektu. Deštné (10 km): 7 vleků/ 6 lehkých a středně těžkých sjezdovek/ 4 km v 600 – 1084 m n.m., 20 km běžkařských tratí, lyž. škola, půjčovna, servis, snowboarding. Říčky (29 km): 2 vleky/ 3 sjezdovky/ 3,7 km v 790 – 985 m n.m., 40 km běžkařských tratí, lyž. škola, servis, půjčovna. Zdobnice (18 km): 4 vleky/ 1,6 km lehkých sjezdovek v 620 – 680 m n.m. 30 km běžkařských tratí, půjčovna lyž. vybavení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bystré Doly

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Bystré Doly Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bystré Doly nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace