Chata Býkovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9955

Pronájem chaty Býkovice - podrobný popis

4-pokojová, jednoduše zařízená chata ( 50 m2) pro 8 osob na oploceném pozemku (800 m2). Předsíň. Možnost dětské postýlky na požádání. V přízemí je kuchyňka vybavená ledničkou, el. sporákem (4 plotýnky, trouba) a elektrickou konvicí, toustovačem. Jídelna s barevným televizorem. Ložnice se dvěma lůžky. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Prosklená veranda s posezením. V podkroví jsou dvě třílůžkové ložnice s balkónem. Vytápění: elektrické a na tuhá paliva. Možnost venkovního posezení u krbu. Parkování na oploceném pozemku nebo v garáži.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně lednička, el. sporák (4 plotýnky, trouba,)elektrická konvice, toustovač
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Utěrky a ručníky s sebou. Povlečení v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Býkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Býkovice

Malá obec ležící na rozhraní Českomoravské a Drahanské vrchoviny 3 km jižně od Lysic. Možnost koupání 300 m od objektu, další koupaliště je v Lysicích (3 km), kde se také nachází zámek, nákupní středisko a letní kino. Blansko (15 km) – Moravský kras, Macocha. Zámek Rájec Jestřebí (17 km). Boskovice (17 km), zámek, letní kino, westernové městečko, židovská synagoga, koupaliště, tenisové kurty a kuželna. Sochy rytířů vytesané ve skále u Rudky (10 km). Nákupy 300 m, stravování v místě.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Býkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Býkovice: Chata Česká  republika, Chata Vysočina, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Býkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Býkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace