Chalupa Březina

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1212

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Březina - podrobný popis

Zrekonstruovaná pěkně zařízená 2-pokojová chalupa (70 m2) pro 6 osob v malé obci. Předsíň. V průchozí kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Na kuchyni navazuje obytná místnost (30 m2) se sedací soupravou (rozkládací gauč pro 2 osoby), krbovými kamny a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Ložnice (25 m2) s 2 lůžky, rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, dětskou postýlkou a TV. Vytápění: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném dvoře (100 m2) je k dispozici zahradní bazén (Ø 3 m, hloubka 0,76 m), zastřešené venkovní posezení a badminton. Gril k zapůjčení. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Deštné (4 km), hospoda v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Březina je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Březina

Malá obec Březina leží v mírně zvlněné krajině jižních Čech na hranici tří okresů (Táborského, Jindřichohradeckého a Pelhřimovského), cca. 20 km východně od Soběslavi, cca. 20 km severozápadně od Jindřichova Hradce a cca. 35 km severovýchodně od Třeboně. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za historickými památkami. Okolí Březiny nabízí také velmi dobré podmínky k cykloturistice a vycházkám do přírody. Koupání na rybníku v Budislavi (5 km), na koupališti v Soběslavi (20 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (20 km). Víceúčelové hřiště v místě (0,1 km). Možnost rybaření na rybníku v Červené Lhotě (5 km). Další sportovní aktivity (tenis, squash, posilovna, bowling) v Jindřichově Hradci (20 km). Restaurace v Deštné (4 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: Červená Lhota (zámek), Choustník (hrad), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Kamenice nad Lipou (zámek s expozicí uměleckoprůmyslového muzea), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských), Kámen (hrad), Chýnovská jeskyně, Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Březina

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku v Budislavi (5 km), na koupališti v Soběslavi (20 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (20 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku v Červené Lhotě (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jindřichově Hradci (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (20 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Březina Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Březina nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace