Chata Bošovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0241

Pronájem chaty Bošovice - podrobný popis

Patrová zděná chalupa (102 m2) pro 6 osob. Vchod do předsíně se zahrady. Obytná místnost (50m2) je zařízena sedací soupravou, krbem, TV+SAT, kazetovým magnetofonem. Součástí obytné místnosti jsou jídelní a kuchyňský kout vybavený el. sporákem (4 plotýnky), troubou, lednicí a el. konvicí. Z obytné místnosti je vstup na terasu s venkovním posezením. K dispozici je přenosný gril. V ložnici (20 m2) jsou k dispozici 3 lůžka. Koupelna je vybavena vanou a WC. V prvním patře se nachází pokoj (8 m2) s jedním lůžkem a ložnice (24 m2) s manželskou postelí, lůžkem, TV a malým balkonem s výhledem do zahrady. Na oplocené zahradě (60 m2) je k dispozici krb s lavičkou. Možnost parkovat, popř. uschovat jízdní kola možno ve stodole.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Dřevěný plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednice, el. konvice
Garáž Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky, utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Příplatek za topné.Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bošovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bošovice

Chalupa leží v tichém prostředí na okraji obce 7 km od Písku. Mírně zvlněný terén je vhodný pro cykloturistiku a vycházky. Ke koupání a rybaření je v okolí (2-6 km) k dispozici několik rybníků, nejznámější je rybník Skaličný. Možnost jízdy na koni v místě (1 km). Nedaleké lesy vybízí také k houbaření. Restaurace a nákupy v Čížové (1,5 km). Město Písek (7 km) s hradem a nejstarším českým kamenným mostem nabízí také sportovní využití (tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, koupaliště na řece Otavě).Turistické cíle: Orlická přehrada, hrad Zvíkov, Orlík, Žďákovský most, Tábor, Strakonice, Blatná.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bošovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Bošovice: Chata Jižní Čechy, Chata okolí Písku, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Bošovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bošovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace