Apartmán Bechyně

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0342a

Pronájem apartmánu Bechyně - podrobný popis

2 podobně zařízené apartmány (á ca. 50 m2) pro 4 osoby (možnost 1 přistýlky) v rekonstruované chalupě postavené v jihočeském baroku v tiché ulici 100 m od náměstí.
Apartmán A: Předsíň. V kuchyni je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Obytná místnost je vybavena sedacím, jídelním koutem a TV+SAT. Ložnice s manželskou postelí a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Pro oba apartmány společné: dvůr s možností parkování, venkovní posezení, přenosný gril a ohniště na malé zahradě.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování apartmánu Bechyně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky v apartmánu Bechyně.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Bechyně

Typické jihočeské městečko Bechyně leží v malebném údolí řeky Lužnice asi 20 km jihozápadně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí, k vycházkám do přírody i cykloturistice. Koupání a rybaření v řece Lužnici nebo okolních rybnících (1 – 15 km). Tenisové kurty (0,3 km), posilovna, jízda na koni (1 km), golf (4 km) v místě. Krytý bazén v Táboře (24 km). Nákupy (0,1 km) a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici v Bechyni; zámky Hluboká nad Vltavou, Kratochvíle, Orlík, hrad Zvíkov, historická jihočeská města Tábor (katakomby, rybník Jordán), Písek (nejstarší dochovaný kamenný most v republice), České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec; Chýnovská jeskyně.

Lázně v okolí

v místě (1 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Bechyně

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Bechyně: Apartmán Jižní Čechy, Apartmán Táborsko, Apartmán Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Bechyně Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Bechyně nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace