Chata Bachledova dolina

3 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 12 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0357

Pronájem chaty Bachledova dolina - podrobný popis

Luxusní 4-pokojová chata (125 m2) pro 10-14 osob na konci osady na horách. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, stolem a lavicemi, krbovými kamny, TV+SAT a HI-FI věží. V kuchyni (15 m2) s jídelním koutem je k dispozici plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Samostatné WC. 2 ložnice: (á 19 m2) po 4 lůžkách. Každá ložnice má svoji vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V podkroví (23 m2) (příkré schody a snížený strop) jsou 4 lůžka (možnost 2 přistýlek). Plynové topení. Terasa s posezením, krbem a grilem přístupná po venkovních schůdcích. Na pozemku (1200 m2) je k dispozici tenisový kurt (vhodný i pro míčové hry a hokej – branky k dispozici), stolní tenis, ohniště, houpačka a pískoviště. Tenisový kurt a stolní tenis jsou společné se sousedním objektem. Neoplocené parkování u objektu. V zimě se doporučují sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky), trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Sk/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bachledova dolina je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bachledova dolina

Bachledova dolina leží ve východní části Belianských Tater, asi 20 km od Pieninského národního parku. Pro milovníky krás přírody, turisty i lyžaře je Bachledova dolina ideálním místem k strávení dovolené. Jízda na koni v místě. Koupání ve Vrbově (25 km). Krytý bazén a golf v Tatranské Lomnici (15 km). Nákupy v sezóně a restaurace (0,5 km) v místě. Turistické cíle: Vysoké Tatry (lanovka na Lomnický štít, ledovcová jezera – plesa, vodopády, jeskyně – např. Belianská jeskyně), Pieninský narodní park (údolí řeky Dunajec – sjíždění největšího říčního kaňonu ve střední evropě na pltích, Pieninské lípy, jezera, krasové útvary), zámek a radnice v Kežmaroku, gotický chrám svatého Jakuba v Levoči.

Lázně v okolí

Nový Smokovec (25 km): léčba dýchacího ústrojí, poruch štítné žlázy a metabolismu. Vyšné Ružbachy (33 km): léčba srdečních chorob.

Lyžování v okolí

v místě (0,03-0,5 km) (820–1075 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,6 km, náročnost lehká, 10 km běžeckých tratí. Starý Smokovec (25 km) (1025-1479 m n. m.): 5 vleků, 1 lanovka, délka sjezdovek: 6,7 km, všechny druhy obtížností, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Lomnické Sedlo (17 km) (1751-2189 m n. m.): 1 lanovka, délka sjezdovek 1,3 km, náročnost těžká.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bachledova dolina

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Bachledova dolina Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Bachledova dolina nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace