Chata Albrechtice u Frýdlantu

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0522

Pronájem chaty Albrechtice u Frýdlantu - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová místně typická chalupa pro 6 osob na kraji obce. Obytný pokoj. 3 ložnice. KOUPÁNÍ 2 km v Mlýnici. TURISTIKA: hora Špičák, hora Jizera se zbytky pralesa, Rašeliniště Jizerky. HORSKÁ CYKLISTIKA. HOUBAŘENÍ. Zábavné centrum Babylon v Liberci 16 km. TIP NA VÝLET: zámek ve Frýdlantu. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová místně typická chalupa (ca. 65 m2) pro 6 osob na kraji obce 20 m od silnice (chalupa je od silnice kryta keři a stromy). Chodba. Obytný pokoj s opticky odděleným kuchyňským koutem (22 m2) je vybaven jídelním koutem, lůžkem, krbem a TV+SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice a sporák na tuhá paliva. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Z chodby vedou příkré schody do podkroví, kde se nacházejí 3 ložnice: všechny (ca. 12 m2) po dvou lůžkách. V jedné ložnici je k dispozici TV+SAT. El. přímotopy. Na pěkně udržovaném, opticky chráněném pozemku (900 m2) se nachází posezení s krbem a přenosný gril. Parkování za závorou.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Albrechtice u Frýdlantu je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Albrechtice u Frýdlantu

Obec Albrechtice u Frýdlantu leží v severozápadní části Jizerských hor ca. 10 km severně od Liberce. Hornatá krajina s hlubokými lesy nabízí spoustu možností k turistice, projížďkám na kolech (značené cyklotrasy), houbaření apod. Koupání v Mlýnici (2 km) nebo ve Frýdlantu (10 km). Krytý bazén, posilovna, squash, tenisové kurty v Liberci (10 km). Tenisové kurty také ve Frýdlantu (10 km). Jízda na koni v Raspenavě (15 km). Restaurace (0,2 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: horské túry (na Špičák, na druhou nejvyšší horu Jizerských hor Jizeru se zbytky pralesa - 1122 m. n. m., k přírodním rezervacím Štolpichy, Frýdlantské cimbuří, Rašeliniště Jizerky a Jizery, Černá Jezírka, k vodním nádržím Bedřichov, Josefův Důl, Souš), zámek ve Frýdlantu, lázeňský areál v Lázních Libverda se starým anglickým parkem, Liberec (Novorenesanční radnice, Zoo, Botanická zahrada, zábavné centrum Babylon), hora Ještěd s lanovkou.

Lázně v okolí

Lázně Libverda (20 km): léčba srdečních onemocnění a pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Albrechtice u Frýdlantu

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Albrechtice u Frýdlantu: Chata Severní Čechy, Chata Jizerské hory, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Albrechtice u Frýdlantu Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Albrechtice u Frýdlantu nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace