Chata Zátoň

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0660

Pronájem chaty Zátoň - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 2-pokojová zrekonstruovaná chalupa resp. polovina chalupy pro 4 osoby NA SAMOTĚ nedaleko lesa. Kuchyně. Obytná ložnice. NEOPLOCENÁ ZAHRADA. VÝBORNÉ PODMÍNKY K TURISTICE (prales BOUBÍN vzdálen pouze 4 km) a CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Schwarzenberský kanál. CENA od 7441,-Kč/objekt/týden.

2-pokojová zrekonstruovaná chalupa (50 m2) resp. polovina chalupy pro 4 osoby na samotě nedaleko lesa. Vstup přes terasu. Zádveří. V kuchyni (24 m2) je k dispozici el. sporák se sklokeramickou varnou deskou (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, krbová kamna, jídelní kout a rádio. V objektu pouze užitková voda. Studánka s pitnou vodou je vzdálena asi 500 m. Obytná ložnice (26 m2) je vybavena rozkládacím gaučem pro 2 osoby, patrovou postelí a TV+SAT. Koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou – bojler 125 l. Topení na tuhá paliva. Na neoplocené zahradě (400 m2) je k dispozici zahradní nábytek, houpací lavice a přenosný gril. Za chalupou protéká horský potok. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 18,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Zátoň je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Zátoň

Rekreační vesnička Zátoň leží v samém srdci Šumavy na úpatí hory Boubín, asi 20 km jižně od Vimperku. Zdejší lesnatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice (Boubínský prales, Povydří, Šumavská jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Schwarzenberský kanál – technická památka) i cykloturistice (síť značených cyklistických stezek). Koupání v řece Vltavě (2 km) nebo na koupališti ve Vimperku (20 km). Jízda na koni v místě (0,7 km). Výchozí místo pro sjíždění Vltavy Lenora (3 km). Restaurace a nákupy (0,7 km) v místě. Turistické cíle: Lenora (sklářská huť - možnost prohlídky i nákupu sklářských výrobků, dřevěný most přes řeku Vltavu), Nové Údolí (Muzeum pošumavských železnic, jízdy drezínami po nejkratší mezinárodní železnici na světě), Vimperk (zámek), Husinec (rodný dům Jana Husa), Lipenská přehrada, Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Český Krumlov (historické centrum, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Kašperk (hrad), Sušice (Muzeum Šumavy).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zátoň

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Zátoň Položit dotaz

Vloženo: 10.1.2009

Chtěla jsem se zeptat zda druhá polovina chaty je taky k pronájmu a zda tam nebudou bydlet nějací nájemníci,děkuji za odpověd
Vážená paní Bořková,
děkujem Vám za Váš dotaz k chatě Zátoň č. 0660.
Druhou polovinu chaty obývá jiný majitel, který občas na chatu jezdí.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci daného objektu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127

Vloženo: 15.4.2008

Jaká je možnost stravování v okolí chaty d´ekuji
Nejbližší restaurace je od chalupy 0660 Zátoň vzdálena cca 0,7 km.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace