Chata Zárybničná Lhota

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0053

Pronájem chaty Zárybničná Lhota - podrobný popis

Zděná 4 pokojová chata (cca 70 m2) pro 7 osob na oplocené zahradě. Vstup přes verandu. Obývací pokoj s krbem, nábytkem k posezení a TV. Jednoduše vybavená kuchyňka elektrickým sporákem (4 plotýnky + trouba), elektrickou konvicí, mikrovlnnou troubou, překapávačem a ledničkou. Koupelna s vanou a WC. Dvě malé dvoulůžkové ložnice. V horním patře je pokoj s dvěma lůžky, závěsem oddělených od rozkládacího gauče. Na zahradě je k dispozici plastový zahradní nábytek, slunečník, šipky ohniště, možnost parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady pletivo, zčásti obrostlé živým plotem
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně el. vařič (4 plotýnky), el. konvice, el. trouba a lednička
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za poplatek 50,- Kč za lůžko

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Zárybničná Lhota je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Zárybničná Lhota

Jihočeská chatová osada Zárybničná Lhota leží cca 200 m od rekreačního rybníka s upravenými plážemi, kiosky. Město Tábor (4 km) a jeho okolí nabízí řadu historických kulturních památek, rekreační rybník Jordán, krytý bazén, tenisové kurty. Rovinatá krajina je vhodná pro cykloturistiku, množství rybníků nabízí možnosti koupání, vodních sportů, rybaření. Třeboň (51 km): lázně, tenisové kurty, možnost koupání, vodních sportů, půjčovna loděk a šlapadel, projížďky na motorové lodi na rybníku Svět, krytý bazén, sauna, masáže, jízda na koni, rybářské povolení, historické památky. Lázně Bechyně 30 km - starobylé centrum, léčba pohybového ústrojí, tenisové kurty. Restaurace, nákupy do 1 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Zárybničná Lhota

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Zárybničná Lhota: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Zárybničná Lhota Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Zárybničná Lhota nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace