Chata Vysoká Libyně

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0973

Pronájem chaty Vysoká Libyně - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová chata pro 4 osoby na konci chatové osady u lesa. Obytný pokoj. Kuchyňka. Koupelna. Podkrovní ložnice. U CHATY: posezení, gril. KOUPÁNÍ na Velkém rybníku v Jesenici 10 km nebo na koupališti v Kaznějově 22 km. CYKLOTURISTIKA. Jízda na koni v místě 2,5 km. TIP NA VÝLET: zámek Manětín. CENA od 7.749,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (50 m2) pro 4 osoby na konci chatové osady u lesa. Chodba. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven rozkl. gaučem pro 2 osoby, jídelním koutem, kamny a TV; vstup na balkon. V kuchyňce (6 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V chatě je zavedena pouze užitková voda. Studna s pitnou vodou je vzdálena 150 od chaty. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 35 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do otevřené podkrovní ložnice (15 m2), kde se nacházejí 2 lůžka, křesla, TV+SAT (jen zahraniční programy) a DVD přehrávač; vstup na balkon. Topení: v kamnech v obytném pokoji. Nekuřácký objekt. Na přírodním pozemku u chaty (400 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a udírna. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vysoká Libyně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vysoká Libyně

Obec Vysoká Libyně leží v mírně zvlněné krajině Rakovnické pahorkatiny cca. 40 km severně od Plzně. Okolí je vhodné k procházkám do přírody, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání na Velkém rybníku v Jesenici (10 km) nebo na koupališti v Kaznějově (22 km). Tenisové kurty v Kožlanech (8 km). Jízda na koni v místě (2,5 km). Golf v Podbořánkách (8 km). Rybaření na rybnících na Ostroveckém potoku mezi obcemi Žďár a Krty (od 8 km). Nákupy v místě (2 km), restaurace mezi Vysokou Libyní a Kralovicemi (5 km). Turistické cíle: Plasy (klášter), Manětín (zámek), Chyše (zámek), Krásný Dvůr (zámek), Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, Zoologická zahrada), Kozel (zámek), Karlovy Vary (lázeňská promenáda, barokní kostel sv. Máří Magdalény, muzeum J. Bechera, sklárna Moser, vyhlídka Diana s lanovkou), Krakovec (zřícenina hradu), Křivoklát (hrad).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vysoká Libyně

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vysoká Libyně: Chata Západní Čechy, Chata Plzeňsko (Hracholuská přehrada), Chata Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vysoká Libyně Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vysoká Libyně nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace