Chata Vrbno pod Pradědem-Mnichov

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0545

Pronájem chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojové podkroví chalupy se samostatným vchodem pro 8 osob na konci obce v centrální části Jeseníků. 2 ložnice. POSEZENÍ V HOSPŮDCE v přízemí objektu. KOUPÁNÍ v místě 2 km v řece. TURISTIKA: Praděd, vodopády Bílé Opavice, Rejvíz. Lázně KARLOVA STUDÁNKA 12 km. LYŽOVÁNÍ: Vrbno p. P. 4 km. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

2-pokojové podkroví chalupy (70 m2) se samostatným vchodem pro 8 osob na konci obce. Samostatný vchod. Příkřejší schody do patra. V kuchyňce (8 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 ložnice: 1/ (30 m2) s manželskou postelí a 3 lůžky, TV, rádiem, stolem a židlemi, 2/ (15 m2) se 3 lůžky, čb TV, rádiem, stolem a židlemi. 2 samostatné WC. Koupelna se sprchovým koutem. Na oplocené zahradě (200 m2) je k dispozici dětský nafukovací bazén, venkovní posezení, pískoviště a ohniště. Majitel obývá přízemí, v objektu provozuje malou hospůdku – občerstvení. Majitel vlastní psa.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov

Obec Mnichov leží v těsné blízkosti Vrbna pod Pradědem v hustě zalesněné krajině Jeseníků. Zdejší hornatá krajina nabízí ideální podmínky k turistice turistice (Rejvíz, Praděd – 1491 m n. m., vodopády Bílé Opavice, Petrovy kameny, Šerák, Keprník), cykloturistice, v zimně k lyžování. Koupání v místě v řece na jezu (2 km) nebo v Bruntále (30 km). Tenisové kurty v místě (2 km). Krytý bazén, posilovna v Bruntále (30 km). Jízda na koni v Dolní Moravici (20 km). Restaurace a nákupy (2 km) v místě. Turistické cíle: Bruntál (zámek), Jeseník (lázeňský areál), krasové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Velké Losiny (zámek a papírna – technická památka, lázeňský areál), Třemešná ve Slezsku (úzkorozchodná železnice).

Lázně v okolí

Karlova Studánka (12 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima. Jeseník (35 km): léčba dýchacích cest, duševních poruch a kožních onemocnění.

Lyžování v okolí

Vrbno pod Pradědem (4 km): 1 vlek, délka sjezdovky: 0,6 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení. Praděd (20 km) (1300-1450 m. n. m.): 8 vleků, délka sjezdovek 4,1 km, snowboarding, 23 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vrbno pod Pradědem-Mnichov: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vrbno pod Pradědem-Mnichov nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace