Apartmán Vranča

0 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Sauna
Cyklotrasy v okolí
Číslo apartmánu: 0310

Pronájem apartmánu Vranča - podrobný popis

Pěkně zařízený apartmán (40 m2) v podkrovní nástavbě nad garáží na zahradě ubytovatele pro max 4 osoby (2 dospělí, 2 děti). V přízemí předsíň. Schodiště (příkré schody). Obytná místnost je vybavena (30 m2) sedací soupravou (rozkládací gauč), jídelním a kuchyňským koutem, 2 matracemi; vstup na malý balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky), lednička, remoska a TV. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. Na zahradě (200 m2) možnost posezení, gril, pískoviště. Oplocené parkování. Nekuřácký objekt. V objektu ubytovatele lze za poplatek použít saunu.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Sauna Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek, vratná kauce 2000,- Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Vranča je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Vranča

Objekt se nachází v obci Nový Hrozenkov asi 20 km od Vsetína. Krajina CHKO Beskydy nabízí ideální podmínky k turistice (Cáb, Tanečnice, Soláň, Velký Javorník) i cykloturistice. Koupání, rybaření a tenisové kurty v Novém Hrozenkově (2 km). Jízda na koni v Huslenkách (5 km). Krytý bazén, posilovna ve Vsetíně (20 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km) Turistické cíle: Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, Karlovské muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, barokní zámek a výroba pálených lihovin (zn. Jelínek) ve Vizovicích, lázně Luhačovice, Zlín.

Lyžování v okolí

Nejbližší lyžařské středisko Kohútka (4,5 km) (715 – 913 m. n. m.): 6 sjezdovek o délce 5 km pro začátečníky i pokročilé, umělé zasněžování, 14 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Další středisko: Kyčerka ve Velkých Karlovicích (9 km) (550 – 750 m. n. m.): 15 sjezdovek střední obtížnosti, 10 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Nejbližší sjezdovka se nachází hned za objektem (0,2 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Vranča

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Vranča Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Vranča nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace