Chalupa Vernířovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0538

Pronájem chalupy Vernířovice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 3-pokojová nová dřevěnice pro 5 – 7 osob v tiché obci. Kvalitně vybavená obytná místnost: KRBOVÁ KAMNA. 2 ložnice. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ ve Velkých Losinách 6 km. TURISTIKA. TIP NA VÝLET: přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. LYŽOVÁNÍ: pouze 0,8 km v místě. CENA od 10.332,-Kč/objekt/týden.

3-pokojová nová dřevěnice (85 m2) pro 5 – 7 osob v tiché obci. Předsíň. Prostorná obytná místnost (35 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 2 osoby), krbovými kamny, TV, Hi-Fi věží, jídelním a kuchyňským koutem; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici el. plotna (4 plotýnky, odsavač par), lednička, mikrovlnná trouba, remoska a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 120 l. Samostatné WC. V 1. patře (podkroví) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (17 m2) ze 3 lůžky, 2/ (13 m2) ze 2 lůžky. Samostatné WC. Topení el. nebo na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na částečně ohrazené zahradě (1300 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 13,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vernířovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vernířovice

Rekreační obec Vernířovice leží v pohoří Jeseníky ca. 12 km severovýchodně od Šumperka. Díky své výhodné poloze jsou ideálním místem jak pro letní tak zimní dovolenou. Zvlněná krajina Jeseníků nabízí výborné možnosti k turistice, cykloturistice, k výletům za historickými pamětihodnostmi v okolí, v zimě pak k lyžování. Koupání ve Velkých Losinách (6 km). Tenisové kurty (0,3 km), jízda na koni (1 km) v místě. Krytý bazén, posilovna v Šumperku (12 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Čertovu stěnu, Ztracené kameny, zříceninu hradu Rabštejn, Mravenečník, Ovčárnu, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků – 1492 m n. m.), k vodopádům Bílé Opavice, na Rejvíz, Šerák, Keprník; Maršíkov (roubený kostelík), Velké Losiny (renesanční zámek, papírna z počátku 16. století, lázeňský park), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Jeseník (lázeňský park), krasové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, Třemešná – Osoblaha (úzkorozchodná železnice).

Lyžování v okolí

Vernířovice (0,8 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,8 km, lehká až středně těžká obtížnost. Klepáčov (13 km): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, večerní osvětlení. Loučná nad Desnou (10 km): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení. Kouty nad Desnou (14 km): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola. Červenohorské sedlo (24 km) (862-1164 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 5 km, všechny druhy obtížnosti, večerní osvětlení, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

Velké Losiny (6 km): léčba nervových onemocnění a pohybového aparátu. Bludov (23 km): dětská léčebna.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vernířovice

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chalupy Vernířovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Vernířovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace