Chata Velké Dářko

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9628

Pronájem chaty Velké Dářko - podrobný popis

Moderní zděná 4-pokojová chata (cca 100 m2) pro 6 osob 500 m od rybníka Velké Dářko. Předsíň. Komfortně zařízený obývací pokoj (20 m2) s terasou (možnost posezení), kachlovými kamny, sedací soupravou, rádiem, TV a jídelním koutem. Opticky oddělený kuchyňský kout se sporákem (4 plynové hořáky, el. trouba), ledničkou a kávovarem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V prvním patře se nachází ložnice (10 m2) s manželskou postelí a lodžií a dva dvoulůžkové pokoje (á 9 m2), z toho jeden průchozí. Vytápění tuhými palivy. Pozemek (500 m2) oplocený hustým živým plotem. Ohniště, gril, zahradní posezení, slunečník. Garáž.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady živý plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně sporák (4 plynové hořáky, el. trouba), lednička a kávovar
Garáž Ano
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, utěrky a ručníky s sebou. Povlečení je možné půjčit na místě za 50,- Kč za lůžko a výměnu

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

rekreační poplatek, kauce 2000,- Kč, spotřeba el. energie

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Dářko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Dářko

Chatová osada u rybníka Velké Dářko (617 m n. m., 200 ha) – možnost koupání, rybaření, vodních sportů, půjčovna loděk a surfů, hřiště, možnost základních nákupů, občerstvení. Příroda Českomoravské vysočiny je lákavá pro turisty a cykloturisty. Tipy na výlet: skalní masív Devět Skal 20 km, Muzeum historie knihy ve Ždáře, stavby Santiniho, např. kostel Zelená Hora, skanzen Veselý kopec. Ždár nad Sázavou (8 km): tenisové kurty, stolní tenis, posilovna, masáže, sauna, půjčovna kol, minigolf. Jízda na koni 3 km. Nákupy a restaurace ve Škrdlovicích 2 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Dářko

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Velké Dářko: Chata Česká  republika, Chata Vysočina, Chata Královéhradecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Velké Dářko Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Velké Dářko nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace